„Šiauliai“ šventė dar vieną pergalę © alyga.lt nuotr.

Antradienio vakarą prasidėjo paskutinis pirmojo rato turas, kuriame Gargždų „Banga“ namuose priėmė svečius iš Šiaulių.

9-ojo turo starte pergalę iškovojo išvykoje žaidusi FA „Šiauliai“ ekipa – rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 (0:0).

Nors pačioje rungtynių pradžioje aktyvesni buvo „Šiauliai“, bet geriausią iki tol progą pasižymėti turėjo namų komanda - 29-ąją rungtynių minutę po Karolio Žebrausko perdavimo į baudos aikštelę galva smūgiavo Ignas Venckus, bet smūgį atrėmė Lukas Paukštė. Po kelių epizodų šiauliečiai suklydo ir tai suteikė „Bangai“ dar vieną šansą pasižymėti, tačiau kamuolys po Karolio Laukžemio smūgio vartų tinklą praskrodė iš išorinės jo pusės.

Kėliniui einant į pabaigą  po įžaisto kampinio puikiai į baudos aikštelę įkirtęs Danielius Romanovskis atliko perdavimą, bet kamuolio į vartų tinklą jo komandos draugams pasiųsti nepavyko. Šiauliečiai po šio epizodo smūgiavo iš toli, bet kamuolys skriejo tiesiai į Mantą Bertašių.

Įvartį į rūbinę pirmame kėlinyje  pelnė „Šiauliai“ – Ignas Venckus prarado kamuolį, smūgį link vartų atliko Oleksėjus Šebetunas, o kai jau atrodė, kad kamuolys keliaus už aikštės ribų, jis atsimušė į virpstą bei Sigitą Urbį,  tuomet prieš vartus tykojusiam Eligijui Jankauskui beliko kamuolį pasiųsti į vartus.

53 minutę K. Žebrauskas nuo kampinio gairelės kamuolį siuntė į baudos aikštelę, dėl jo kovojo Rokas Lekiatas bei Robertas Vėževičius, o kamuolys skriejo į vartų konstrukciją. Kiek vėliau pasižymėti galėjo Ignas Venckus, bet jo smūgį blokavo vienas iš „Šiaulių“ futbolininkų.

Rungtynių pabaigoje progų turėję bei daug kampinių pakėlę gargždiškiai įvarčio taip ir nepelnė, o rungtynes rezultatu 1:0 laimėjo antrąją pergalę išvykoje pasiekę „Šiauliai“.

Po šios pergalės šiauliečiai bent jau kol kas pasivijo lygos lyderius ir su 20 taškų išlieka antroje „Optibet A lyga“ turnyro vietoje, savo ruožtu „Banga“ yra surinkusi 7 taškus bei žengia aštunti.