„Šiaulių“ legionierius O. Ščebetunas karjerą pratęs kitoje šalyje © siauliufa.lt nuotr.

Šiemet istorinius bronzos medalius iškovojusią futbolo akademiją „Šiauliai“ palieka Oleksijus Ščebetunas.

Pasibaigus iki 2023 metų sezono pabaigos galiojusiai sutarčiai, ukrainietis nusprendė pratęsti karjerą svetur.

Ryškų pėdsaką Saulės miesto futbole palikęs Oleksijus prie šiauliečių ekipos prisijungė 2022 metų liepą ir nuo pat pirmųjų rungtynių tapo vienu iš svarbiausių Mindaugo Čepo pasirinkimų atakos smaigalyje.

Debiutiniame mače puolėjas surengė turbūt skambiausią savo pasirodymą per visą šį praleistą laiką Šiauliuose. Futbolininkas Telšių „Džiugo“ ekipai atseikėjo net tris įvarčius ir paskutinėmis susitikimo minutėmis išplėšė pergalę – 3:2. Po šių rungtynių žaidėjo blyksniai neužgeso – pratęsė rezultatyvumo seriją iki 5 ir pelnęs 7 įvarčius paeiliui buvo pripažintas geriausiu „Optibet A lygos“ liepos mėnesio futbolininku.

Šiaulius paliekantis ukrainietis geltonai juodus marškinėlius iš viso užsivilko 60 kartų, pelnė 20 įvarčių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus savo komandos draugams.

Šiame sezone futbolininkas su šiauliečiais nužygiavo iki LFF taurės finalo ir pasidabino istoriniais „Optibet A lygos“ bronzos medaliais.

FA „Šiauliai“ dėkoja Oleksijui už įdėtą svarų indėlį prie pasiektų rezultatų ir linki visokeriopos sėkmės kitose karjeros stotelėse.

„Sveiki, mano mylimi šiauliečiai. Atėjo laikas atsisveikinti su vieta, kuri tapo neatsiejama mano širdies dalimi. Labai noriu padėkoti visai Šiaulių futbolo bendruomenei už nuostabų palaikymą, taip pat futbolo akademijos „Šiauliai“ vadovybei ir, žinoma, Mindaugui Čepui ir visam komandos personalui, kurie manimi tikėjo ir visada buvo šalia. Per šį laiką iškovojome ne vieną skambią pergalę, neišvengėme ir skaudžių pralaimėjimų, tačiau visa tai nuvedė mus tinkamu keliu. Manau, jog šiemet iškovoti istoriniai bronzos medaliai yra to sunkaus darbo vaisius, kurio organizacija ir siekė visus šiuos gyvavimo metus.

Taip pat noriu padėkoti kiekvienam akademijos darbuotojui už rūpestį – visada jaučiau Jūsų palaikymą ir nuoširdžią pagalbą. Tikiuosi, jog pateisinau Jūsų lūkesčius. Ačiū Jums labai už viską, myliu Jus visus. Iki pasimatymo“, – atsisveikino Šiaulius palikęs O. Ščebetunas.