Šiaurės Londono derbis: išvykoje beveik nelaimintis "Tottenham" (įdomūs faktai)

Sekmadienį 18 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje įvyks daug susidomėjo kelianti 4-ojo turo dvikova.

"Emirates" stadione ginklus tarpusavyje surems du nesutaikomi priešai – "Arsenal" su "Tottenham". Abu klubai praėjusiame ture patyrė pralaimėjimus, todėl trys taškai yra aukso vertės.

"Tottenham" šį sezoną iškovojo dar tik vieną pergalę, kai "Arsenal" iki susitikimo su "Liverpool" žygiavo tik pergalingu keliu. Pateikiame įdomiausius šios akistatos faktus.


Tai bus 186-asis Šiaurės Londono derbis. "Arsenal" laimėjo 77 kartus, "Tottenham" – 58. Likę susitikimai baigėsi lygiosiomis.

"Tottenham" ekipa "Premier" lygoje per visą Šiaurės Londono derbių istoriją prieš "Arsenal" išvykoje laimėjo viso labo du kartus – 1993 ir 2010-aisiais.

"Spurs" "kanonierius" išvykoje nugalėjo praėjusių metų gruodį – pergalė 2:0 lygos taurėje. "Tottenham" komandai išvykos rungtynėse nugalėti "Arsenal" du kartus iš eilės pavyko tik sykį – 1925 ir 1926-ųjų metų laikotarpiu.

Šių komandų tarpusavio rungtynėse iš viso buvo įmušta 18 įvarčių nuo 11 metrų žymos – daugiausiai su "Everton" ir "Newcastle" visoje "Premier" lygos istorijoje.

"Kanonieriai" rugsėjį turi geriausią pergalių procentą (61%) visoje "Premier" lygoje – iš viso 60 pergalių.

"Arsenal" nuo 1969 metų nėra pralaimėjęs Šiaurės Londono derbio, kuris buvo žaidžiamas rugsėjo mėnesį – šešios pergalės ir ketverios lygiosios.

Unai Emery auklėtiniai nuo praėjusio sezono varžovams yra padovanoję aštuonis 11 metrų baudinius – vienintelis "Brighton" (10) užsidirbo daugiau.

"Arsenal" per pirmus tris turus "Premier" lygoje yra atlikęs 28 smūgius – tik "Crystal Palace" (16) ir "Newcastle" (25) smūgiavo mažiau.

Mauricio Pochettino treniruojama komanda per paskutines 12 rungtynių visuose turnyruose yra iškovojusi viso labo tris pergales. Iš 15 žaistų dvikovų lygoje "Spurs" pasiekė vos 15 taškų.

"Premier" lygoje "Totttenham" išvykos rungtynių nesugeba laimėti septynerias rungtynes iš eilės – blogiausia serija nuo 2011 metų.

"Tottenham" ir "Watford" yra vienintelės komandos, kurios nė karto neišsaugojo "sausų" vartų per pirmas tris dvikovas lygoje. Paskutinį kartą "Tottenham" bent vieną įvartį per pirmas keturias rungtynes praleido 2008-09 metų sezone.

Tik Emmanuelis Adebayoras ir Bobby Smithas (abu – 10) Šiaurės Londono derbyje yra pelnę daugiau įvarčių nei Hary Kane'as – 9.

Christianui Eriksenui trūksta tik vieno įvarčio, kad taptų penktuoju "Tottenham" žaidėju, peržengusiu 50 įvarčių ribą "Premier" lygoje, tiesa, danas dar nė karto nepasižymėjo prieš "Arsenal".

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos