„Tottenahm“ rungtynių pabaigoje palaužė „Arsenal“ © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje įvyko Šiaurės Londono derbis, kuriame namuose žaidusi „Tottenahm“ ekipa rezultatu 2:1 palaužė „Arsenal“ futbolininkus.

Pirmasis kėlinys vyko apylygiai, o pirmieji į priekį išsiveržė „Arsenal“ futbolininkai, kuomet 16-ąją minutę nuostabiu tolimu smūgiu pasižymėjo Alexandre'as Lacazette'as.

Vis tik jau 19-ąją minutę grubia „Arsenal“ gynėjų klaida pasinaudojęs Heung-min Sonas rezultatą išlygino.

Benas Daviesas 31-ąją minutę galėjo išvesti „pentinus“ į priekį, tačiau jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartų konstrukciją.

Antrajame kėlinyje žaidimo kontrolę į savo rankas perėmė „Arsenal“, o 59-ąją minutę Pierre'o-Emericko Aubameyango smūgiuotas kamuolys taip pat savo kelyje sutiko vartų konstrukciją.

„Tottenham“ antroje mačo dalyje pavojų prie varžovų vartų keldavo kontratakomis, o 82-ąją minutę po pakelto kampinio Toby Alderweireldas galva pelnė pergalingą įvartį.

Rungtynių pabaigoje „pentinai“ galėjo ir padvigubinti savo pranašumą, tačiau puikios galimybės neišnaudojo Sonas.

„Tottenham“ po šios pergalės aplenkė „Arsenal“ bei pakilo į aštuntąją turnyrinės lentelės poziciją.