Šiaurės Londono derbyje - "Tottenham" futbolininkų triumfas (VIDEO)

18 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse įvyko priešpaskutinė 35-ojo dvikova.

"White Hart Lane" stadione susitiko dvi nesutaikomos Šiaurės Londono komandos - "Tottenham" ir "Arsenal". Mauricio Pochettino auklėtiniai antrajame kėlinyje per dvi minutes pribaigė "kanonerius" ir džiaugėsi pergale rezultatu 2-0.

Susitikimą aktyviau pradėjo "pentiniai", tačiau pirmoji reali proga buvo sukurta tik 22-ąją minutę. Po Harry Kane'o perdavimo, kuris klastingai atsimušė nuo varžovo kojų, Dele Alli turėjo auksinę progą išvesti šeimininkus į priekį, bet anglas nesugebėjo tiksliai smūgiuoti galva ir kamuolys praskriejo šalia vartų.

Netrukus "Tottenham" sulaukė dar vienos puikios progos įsiveržė į priekį - kraštu spurtavęs Heungas-Minas Sonas atliko smūgį į kurį reagavo Petras Čechas, tačiau kamuolys atšoko prie Christiano Erikseno, o šis nesugebėjo tiksliai atlikti smūgio.

37-ąją minutę pirmąją pavojingą progą prie Hugo Lloriso vartų sukūrė Aaronas Ramsey, bet vartininkas iš Prancūzijos reagavo į valo smūgį. Pirmojo kėlinio pabaigoje dar vieną pavojingą smūgį "Tottenham" gretose atliko Janas Vertonghenas.

Antrajame kėlinyje "Tottenham" visus rungtynių reikalus išsprendė per kelias minutes. 55-ąją minutę Dele Alli po sumaišties "Arsenal" baudos aikštelėje galiausiai pasiuntė kamuolį į vartus. Jau visai netrukus "Spurs" sulaukė puikų šansą padidinti pranašumą, kai į varžovų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys.

Harry Kane'o koja nesudrebėjo ir tikslus puolėjo smūgis padidino "Tottenham" pranašumą iki 2-0. Per likusį laiką šeimininkai turėjo dar puikių progų pasižymėti, tačiau aukščiausią klasę vartuose rodė P. Čechas.

Antroje vietoje esantis "Tottenham" išlaiko intrigą dėl čempionų titulo - juos nuo Londono "Chelsea" toliau skiria keturi taškai. "Arsenal" su 60 taškų lieka šeštoje pozicijoje.

"Tottenham" 2 - 0 "Arsenal"
55' [1 - 0] D. Alli
58' [2 - 0] H. Kane (11 m. baudinys)

Startinės sudėtys:

"Tottenham": Lloris, Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Wanyama, Son, Eriksen, Dele, Kane.

"Arsenal": Cech, Gabriel, Koscielny, Monreal, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Xhaka, Gibbs, Ozil, Sanchez, Giroud.