Šiaurės Londono derbyje triumfavo „Arsenal“ © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį startavo devintasis Anglijos „Premier“ lygos turas.

Turą atidarė Šiaurės Londono derbis, kuriame „Arsenal“ namuose rezultatu 3:1 susitvarkė su „Tottenham“.

Rungtynes aktyviau pradėjo „Arsenal“ ir tai davė vaisių – 20-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo Thomasas Partey'us.

Nors šeimininkai ir toliau kontroliavo rungtynes, 31-ąją minutę Richarlisonas uždirbo 11 metrų baudinį, o jį realizavęs Harry Kane'as išlygino rezultatą.

„Kanonieriai“ pranašumą susigrąžino antrojo kėlinio pradžioje – 49-ąją minutę grbia Hugo Lloriso klaida pasinaudojo Gabrielis Jesusas.

62-ąją minutę svečių situacija dar labiau komplikavosi, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Emersonas Royalis.

„Arsenal“ pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir 67-ąją minutę dar vieną įvartį savo komandai pelnė Granitas Xhaka.

Ši pergalė reiškia, kad „Arsenal“ ir po šio turo liks pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.