Buvęs Italijos rinktinės puolėjas %p01659 nusprendė tęsti savo žaidėjo karjerą ir pasirašė vienerių metų kontraktą su Graikijos klubu Salonikų "Iraklis". Žaidėjas po sezono galės pratęsti sutartį dar vieniems metams, tačiau finansinės kontrakto sąlygos neskelbiamos.

"Džiaugiuosi, kad derybos baigėsi sėkmingai. Negaliu sulaukti, kol galėsiu pradėti šią naują patirtį, ir girdėjau, jog Graikijoje fanai yra labai šilti bei malonūs. Turiu jiems žinutę: Aš jums suteiksiu progą pasidžiaugti." - sakė 36 metų veteranas.

Signori profesionalo karjerą pradėjo su "Foggia" klubu, 1992 m. perėjo į "%c00019", tris kartus laimėjo rezultatyviausio "Serie-A" žaidėjo titulą, buvo pakviestas į Italijos rinktinę, su kuria 1994-ųjų Pasaulio čempionate užėmė antrąją vietą. Iš viso šalies rinktinei žaidėjas atstovavo 28 kartus, pasižymėjo septynis sykius.

1998 m. pradžioje persikelė į "%c00070", netrukus į "%c00069". Šiame klube jis praleido šešerius metus, o šiemet pareiškė, kad palieka klubą, nes "nebegalėjo išlaikyti Italijos čempionato tempo". Atrodė, kad žaidėjas gali išvis baigti karjerą, ar susivilioti dideliais pinigais Katare, tačiau vis dėlto sutiko persikelti į naujai iškeptų Europos čempionų šalį.

Per 13 sezonų "Serie-A" Signori sužaidė 344 rungtynes ir įmušė 188 įvarčius - tai vienas geriausių visų šios lygos laikų rezultatų.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos