„Šilas“ neatsilaikė prieš Latvijos čempioną, bet pelnė įvartį

Kazlų Rūdos „Šilo“ klubo istorijoje atverstas naujas puslapis. „SMScredit.lt A lygoje“ šiemet debiutuosianti komanda pirmą kartą jėgas išmėgino su esamais užsienio šalies čempionais - Jūrmalos „Spartaks“ ekipa, kuri pernai pirmą sykį tapo Latvijos čempionato nugalėtoja.

Kaimyninės šalies komanda Rygoje įvykusiose draugiškose rungtynėse įrodė savo pranašumą ir įveikė „Šilą“ 3:1 (2:1).

Dvikova svečiams iš Lietuvos prasidėjo labai sėkmingai, po Audriaus Broko smūgio Kazlų Rūdos atstovai išsiveržė į priekį. Vis tik, sužaidus vos 10 minučių, „Spartaks“ išlygino rezultatą, o kėlinio gale ir persvėrė rezultatą.

Per pertrauką abi komandos atliko keitimus, i iniciatyva priklausė aikštės šeimininkams, kurie dar sykį privertė „Šilo“ vartininką traukti kamuolį iš tinklo po realizuoti baudinio.

Nuo didesnių nemalonumų Kazlų Rūdos komandą vėliau apsaugojo jos vartus gynęs Mindaugas Malinauskas, dusyk atrėmęs pavojingus varžovų smūgius.

Startinė „Šilo“ sudėtis: P.Valinčius, A.Skroblas, I.Tsyvilko, V.Bagdanavičius, A.Brokas, A.Urbšys, M.Dapkus, M.Radzevičius, Seris, N.Mačiulis, Elis.