"Šilutė" - turnyro Klaipėdoje laimėtoja © Eurofootball.lt
Klaipėdoje vykusio tarptautinio keturių komandų turnyro nugalėtoja tapo "%c00141", šiandien turnyro finale rezultatu 2-1 (1-1) nugalėjusi Marijampolės "Sūduvą".

Nors marijampoliečiai po Viktoro Afanasenkos (%p02660) įvarčio pačioje rungtynių pradžioje įsiveržė į priekį, tačiau pirmajame kėlinyje jį išlygino Robertas Šmitas, o šilutiškių pergalę 75 minutę įtvirtino %p02711.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos triumfavo latvių Liepojos "%c00186". Nors rungtynėse su šeiminkais FK "%c00124" ekipa buvo užfiksuotos lygiosios 2-2 (1-1), tačiau lygiųjų latviams pakako, mat jų įmuštų ir praleistų įvarčių santykis geresnis.

Geriausiu turnyro futbolininku pripažintas naujasis "Sūduvos" žaidėjas Darius Maciulevičius.