Portug alijos nacionalinės rinktinės saugas Simao (%p02811) pratęsė sutartį su Lisabonos „%c00130“ klubu. 27-erių metų futbolininkas pratęsdamas savo kontraktą dar ketveriems metams sutiko likti „Estadio da Luz“ iki 2011-ųjų metų vasaros.

„Benfica“ ilgą laiką derėjosi su Simao dėl galimo perėjimo, tačiau sandoris su Ispanijos „Primera“ lygos „Valencia“ klubu praėjusią vasarą taip ir neįvyko.

Lisabonos ekipos žvaigždė gana ilgai buvo apsuptas įvairių spekuliacijų, ir šiuo saugu labai domėjosi tokie galingi Anglijos klubai klubai kaip „Liverpool“, „Man Utd“ ir Londono „Chelsea“.

Nepaisant to, kad buvęs „Barcelona“ ekipos žaidėjas pratęsė sutartį su „Benfica“, jis yra siejamas su perėjimu į kitą komandą vasarą, ir klubo prezidentas Luisas Felipe Vieira patvirtino, kad Simao išpirka siekia 20 milijonų eurų (13.5 milijono svarų sterlingų).

„Tai vieninteliai pinigai dėl kurių, galima būtų kalbėti apie „Benfica“ ekipos kapitono pardavimą“, - Portugalijos žiniasklaidai teigė L.F.Vieira.

Šiame sezone „Benfica“ klubas Portugalijos pirmenybėse užima 2-ąją vietą ir vos vienu tašku atsilieka nuo lyderės „Porto“ ekipos.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos