"Širdžių čempionai": Islandijoje šalies herojai sulaukė išskirtinio palaikymo (VIDEO)

Vakar į Islandiją grįžo šios šalies futbolo herojai. Pirmadienį Islandijos rinktinė rezultatu 5-2 nusileido Prancūzijos futbolininkams, tačiau šis pralaimėjimas nebuvo katastrofa - islandai pasiekė tai, ko iš jų nesitikėjo nei vienas.

Dar prieš grupių etapą kaip vieni autsaiderių nurašyti islandai sugebėjo prasibrauti iki Europos čempionato ketvirtfinalio, tačiau ten nepajėgė įveikti šeimininkų prancūzų. Didžiausia ir labiausiai aptarinėjama islandų pergalė buvo aštuntfinalyje, kai jie įveikė pačius anglus.

Į Islandiją sugrįžę nacionalinės komandos futbolininkai buvo sutikti lyg didvyriai. Pirmiausia, jie autobusu važiavo sostinės gatvėmis, o vėliau veiksmas persikėlė prie scenos, kur futbolininkai kartu su šalies gerbėjais sukūrė neįtikėtiną atmosferą.

Jūsų dėmesiui - islandų sutiktuvės

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/wEEg96snvKs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/ZTJfrzWjDRU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė