Skandalas Rusijoje: šalies futbolo žvaigždės sumušė tris žmones

Sankt Peterburgo „Zenit“ puolėjui Aleksandrui Kokorinui ir „FC Krasnodar“ saugui Pavelui Mamajevui gresia rimti nemalonumai. Jiems iškeltos baudžiamosios bylos dėl pirmadienį ryte Maskvoje net kelis kartus sukeltų muštynių, per kurias nukentėjo mažiausiai trys žmonės.

Kaip skelbia Snob.ru, futbolininkai iš anksto susitarė susitikti Maskvoje ir kartu atšvęsti draugystės metines.

Nustatyta, kad apie 9 val. ryto jie užsuko į kavinę „Kofemanija“, įsikūrusią Didžiojoje Nikitos gatvėje. A. Kokorino ir P. Mamajevo elgesys nepatiko ten buvusiai grupei aukšto rango valdininkų. Dėl to ir kilo konfliktas.

Nukentėjusio Rusijos pramonės ir prekybos ministerijos Automobilių pramonės ir geležinkelio mašinų gamybos departamento direktoriaus Deniso Pako teigimu, muštynes pradėjo futbolininkai. Jie ėmė žarstyti rasinius įžeidimus (D. Pakas yra Rusijos korėjietis) ir galiausiai trenkė jam į galvą kėde.

Smūgio akimirka užfiksuota paviešintame vaizdo įraše.

<iframe width="500" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/1BetMRJiMVk" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Snob.ru duomenimis, departamento vadovui nuskilo dantis. Federalinio mokslinių tyrimų centro NAMI generalinio direktoriaus Sergejaus Gaisino patirti sužalojimai nedetalizuojami. Dėl jų sumušimo iškelta baudžiamoji byla.

Tačiau tuo futbolininkų nuotykiai Maskvoje, panašu, neapsiribojo. „Interfaks“ paskelbė, kad A. Kokorinas ir P. Mamajevas anksčiau tą patį rytą dalyvavo kitame smurtiniame incidente. Eidami viena Maskvos gatvių su draugų būriu, jie užkliudė stovintį automobilį „Mercedes“.

Tai nepatiko asmeniniam „Pirmojo kanalo“ laidų vedėjos Olgos Ušakovos vairuotojui Viktorui Solovjovui. Futbolininkai su draugais jį nedelsdami sumušė, vyras patyrė smegenų traumą, jam sulaužyta nosis. Dėl šio išpuolio taip pat iškelta baudžiamoji byla.

„FC Krasnodar“ klubas antradienį ryte paskelbė ketinantis nutraukti sutartį su P. Mamajevu, nors anksčiau bandė aiškinti, kad laiko skandalą Maskvoje jo „asmeniniu reikalu“. „Zenit“ klubas anksčiau teigė ketinantis palaukti, kol teisėsauga užbaigs A. Kokorino veiksmų tyrimą.

A. Kokorinas praleido šiemet Rusijoje vykusį pasaulio futbolo čempionatą dėl sunkios traumos, o P. Mamajevas nėra į rinktinę kviečiamas nuo 2016 m., kai vėlgi kartu su A. Kokorinu pagarsėjo lėbavimu Monake netrukus po to, kai Rusija iškrito iš Europos čempionato. 

Antanas Manstavičius, Alfa.lt

Straipsnio įvertinimas: 4 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos