Skandalingais sprendimais pažymėtame mače – dramatiška „Real“ pergalė prieš lygos autsaiderius © Reuters nuotr.

Madrido „Real“ su lygos autsaideriais „Almeria“ turėjo labai sudėtingas rungtynes, kurias galiausiai laimėjo 3:2.

„Almeria“ jau pirmąją minutę persvėrė rezultatą savo naudai. Largie Ramazani nuginklavo Kepą. Prieš kėlinio pabaigą rezultatą puikiu šūviu padvigubino Edgaras Gonzalezas.

57-ąją minutę rezultatą nuo 11 metrų žymos sušvelnino Jude'as Bellinghamas, o toliau prasidėjo skandalingi sprendimai.

Sergio Arribas įvartis buvo atšauktas dėl švelnios pražangos prieš Bellinghamą. Vėliau atrodė, lyg Vinicius Junioras įvartį pelnė ranka, tačiau VAR bei rungtynių teisėjas taisyklių pažeidimo neįžvelgė ir rezultatas tapo lygus – 2:2.

Per pridėtą laiką karališkajam klubui pergalę išplėšė Danielis Carvajalis, kuris gavo perdavimą nuo Bellinghamo.

„Almeria“ toliau lieka be pergalės Ispanijoje.