Skandalingos rungtynės tarp „Valencia“ ir „Real“ baigėsi lygiosiomis © AFP nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate „Valencia“ klubas namuose rezultatu 2:2 sužaidė su Madrido „Real“.

„Šikšnosparnius“ 27-ąją minutę į priekį išvedė Hugo Duro. Vos po 3 minučių rezultatą padvigubino Romanas Yaremchukas. Prieš pat pertrauką, 45+5 minutę, rezultatą sušvelnino Vinicius.

76-ąją minutę brazilas išlygino rezultatą ir pasižymėjo dubliu. Krašto saugo įvartis buvo įskaitytas po VAR peržiūros.

Paskutinė rungtynių minutė pasižymėjo abejotinu epizodu. Rungtynių teisėjas Gilas Manzano sušvilpė galutinį rungtynių švilpuką, kai Brahimi Diazas kėlė kamuolį į baudos aikštelę, o kaip tik sekančią akimirką kamuolį į vartus pasiuntė Jude'as Bellinghamas. „Real“ komanda po rungtynių buvo labai pikta dėl šio epizodo.

Beje, mačas buvo pažymėtas ir kraupia „Valancia“ žaidėjo Moukhtaro Diakhaby trauma. Ant jo užgriuvo „Real“ žaidėjas Aurelienas Tchouameni.

• 11111

Pirma kart matau jog tokioj žaidimo stadijoj švilpyltų rungtynių pabaigą….

• 22
  • xdddddddd

Užsienio interneto platybėse teko skaityti, jog viskas jau vyko pasibaigus pridėtam laikui, todėl viskas čia čiki piki ir nesukam galvos, bet jeigu pasibaigė pridėtinis laikas tai užbaik rungtynes prieš kampinį arba po kampinio kuomet kamuolys dar tik keliavo į kraštą, o ne kai jau eina padavimas į baudos aikštelę..

• 19
  • Rokas
    xdddddddd

Visu pirma, susilaikyk nuo komentavimo, kai nematei varzybu. Antra, dar nebuvo pasibaiges laikas, nes per prideta laika, buvo paskirtas pendelis, kuris po var perziuros buvo atsauktas. Minimum 2-3 min truko visa tai. Jau pirmam kel. buvo, kai neleido Valencijai uzbaigti zaidimo pavojingoje stadijoje. Tas pats nutiko ir rungtyniu pabaigoje. Liksiu nesuprates, jei sitas teisejas liks nenubaustas.

• 13
  • Specialistas

sunku suprasti siuolaikiniu teiseju bandymus pasirodyti. pamenat, kad kas P. Collina butu dares nesamones, kad apie ji visi kalbetu - ar visgi kalbedavo apie jo gera darba?

• 1
  • Rafa_B
    Barcelona

Kaip pas žmogų kaip Edge Tomorrow filme sukasi viskas apie tą patį. Na reikia pasauliui ir tokių. Straipsnis ne apie Xavi, bet spėju ribotas mąstymas pas patį, tai nelabai ir dašunta turbūt? Klausimas retorinis, gali ir neatsakyti. Nesivelsiu į diskusijas apie nieką.

o tau dasunta, kodel Xavi savo spaudos konferencijoje ne Barca reikalus tvarko, o komentuoja Almeria ir Realo rungtynes? Ribotas mastymas? Kokia komanda, tokie ir fanai.