Škotijoje - dar viena "Hearts" nesėkmė © Eurofootball.lt
Penktąjį pralaimėjimą Škotijos čempionate antrąją Šv.Kalėdų dieną patyrė Edinburgo "Hearts" klubas, namie 17 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje 0-1 nusileidęs "Saint Mirren" vienuolikei.

Dvikovos metu sirgaliai ne kartą skandavo priešiškus šūksnius šeimininkų klubo savininko Vladimiro Romanovo atžvilgiu.

Edinburgo "%c00219" 0 - 1 "%c00298"
17' [0 - 1] Stephen McGinn

Šiame mače rungtyniavo trys lietuviai - startinėje sudėtyje mačą pradėjusį saugą Kęstutį Ivaškevičių 69-ąją minutę pakeitė tautietis Saulius Mikoliūnas, o Andrius Velička žaidė visą mačą bei buvo įspėtas.

Dvikovos pradžioje komandos apsikeitė progomis - iš pradžių "Saint Mirren" puolėjas Stewartas Keanas nepasiekė iš krašto perduoto kamuolio, o "Hearts" į tai atsakė tolimu Christiano Nade'o smūgiu, kurį atrėmė vartininkas.

Svečiai į priekį įsiveržė sužaidus 16 minučių, kai po Iano Maxwello reido kairiuoju kraštu ir perdavimo tolimojo virpsto link kamuolį krūtine techniškai susistabdęs S.McGinnas iš aštraus kampo pasiuntė jį į suspenduotą Eduardą Kurskį pakeitusio Steve'o Bankso ginamų vartų tinklą.

Edinburgo komandai po to ilgą laiką nepavyko surengti pavojingų atakų, o nusivylę sirgaliai pradėjo įžeidinėti V.Romanovą.

"Saint Mirren" galimybę įtvirtinti savo pranašumą turėjo tuoj po didžiosios pertraukos, bet Billy Mehmeto smūgis iš eigos buvo šiek tiek netikslus.

Nors "Hearts" futbolininkai dėjo didžiules pastangas siekdami išlyginti rezultatą, to padaryti jiems nesisekė. Nors svečiai mačą baigė daugiau gindamiesi nei puldami, didesnių 'gaisrų' jų aikštės pusėje nekilo, o 'širdutems' kartą teko išmušti kamuolį nuo savų vartų linijos.

Visi rezultatai:

"Falkirk" 1 - 0 "Inverness"
35' [1 - 0] Gerard Aafjes

"Gretna" 1 - 1 "Aberdeen"
86' [0 - 1] Steve Lovell
90' [1 - 1] Allan Jenkins

"Kilmarnock" 2 - 1 "Hibernian"
36' [1 - 0] Colin Nish
75' [2 - 0] Mehdi Taouil
90' [2 - 1] Dean Shiels (iš 11 metrų baudinio)

"Rangers" 3 - 1 "Motherwell"
42' [1 - 0] Daniel Cousin
65' [1 - 1] Paul Quinn
70' [2 - 1] Chris Porter (į savo vartus)
90' [3 - 1] Kris Boyd

"Dundee United" 0 - 2 "Celtic"
68' [0 - 1] Jan Vennegoor of Hesselink
75' [0 - 2] Stephen McManus