Škotijoje "Kilmarnock" pakilo į ketvirtą vietą © Eurofootball.lt
Šeštadienį Škotijos "Premier" lygoje vyko tik trys 30-ojo turo susitikimai, nes dėl Lygos taurės varžybų vienas mačas buvo nukeltas. Į ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje pakilo "Hibernian" lygiosiomis "Kilmarnock", tuo tarpu "Aberdeen" šoktelėjo į šeštą poziciją.

Edinburgo "Hibernian" išvykoje žaidė su "Motherwell" ir antrajame kėlinyje sugebėjo atsigauti po praleisto įvarčio, tačiau paskutinę minutę pasižymėjęs Stephenas Craiganas išplėšė tašką šeimininkams.

Tuo pasinaudojo "Kilmarnock" ekipa, kuri rezultatu 2-1 laimėjo prieš "Falkirk" ir aplenkusi "Hibernian" tašku pakilo į ketvirtą vietą. Šeštoje po nesunkios pergalės prieš pirmenybių autsaiderį triuškinamu rezultatu atsidūrė "Aberdeen".

Lygos taurės finale sekmadienį "Dunfermline" susigrums su čempionato lyderiu Glazgo "Celtic", o intriguojančioje dvikovoje dėl antros vietos lygoje Edinburgo "Hearts" klubas namuose žais prieš Glazgo "Rangers".

Šeštadienio rezultatai

"%c00224" 3 - 0 "%c00229"
17` [1 - 0] Russell Anderson
63` [2 - 0] Steve Lovell
81` [3 - 0] Ferne Snoyl

"%c00228" 2 - 1 "%c00259"
3` [1 - 0] Danny Invincibile
19` [1 - 1] Daniel McBreen
74` [2 - 1] Steven Naismith

"%c00230" 2 - 2 "%c00192"
40` [1 - 0] Phil O`Donnell
48` [1 - 1] Christopher Killen
78` [1 - 2] Stephen Glass
90` [2 - 2] Stephen Craigan