Škotijos čempionato apžvalga (VIDEO) © Eurofootball.lt
Savaitgalį sužaistose Škotijos "Premier" lygos XIV turo rungtynėse skirtingai sekėsi čempionate pirmaujančioms Glazgo miesto komandoms.

"Celtic" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje paskutinėmis minutėmis išleido pergalę prieš "Dundee United" vienuolikę - mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Tuo tarpu "Rangers" išvykoje po atkaklios kovos palaužė "Kilmarnock" ekipą. Verta pastebėti, kad nugalėtojų gretose visus tris įvarčius pelnė rezultatyviausias turnyro žaidėjas Kenny Milleris.

Edinburgo "Hearts" klubas namuose 2-0 įveikė "Hamilton" komandą. Marius Žaliūkas žaidė visas 90 minučių, o Arvydas Novikovas nepaliko nuo atsarginių suolelio.

Kituose susitikimuose pralaimėjimus patyrė "Aberdeen" (Andrius Velička aikštėje pasirodė 85 minutę) ir Edinburgo "Hibernian" (Valdas Trakys nebuvo registruotas) futbolininkai.

"Kilmarnock" 2 - 3 Glazgo "Rangers":