Škotijos lygos rungtynėse - 12 įvarčių (VIDEO) © Eurofootball.lt
Škotijos čempionato mače tarp "Motherwell" ir "Hibernian" ekipų buvo pakartotas lygiųjų rezultatyvumo aukščiausiose pasaulio futbolo lygose rekordas - mačas baigėsi 6-6.

Trečiadienio futbolo spektaklis taip pat pateks į rekordų knygą, kaip rezultatyviosios visų laikų Škotijos "Premier" lygos rungtynės.

Išvykoje žaidę Edinburgo miesto futbolininkai likus 25 minutėms iki susitikimo pabaigos užtikrintai pirmavo rezultatu 6-2, tačiau Gileso Coke'o, Tomo Hateley, Johno Suttono ir Lucaso Jutkiewicziaus įvarčiai padėjo "Motherwell" vienuolikei išplėšti istorines lygiąsias bei neprarasti ketvirtosios turnyrinės lentelės vietos, kuri garantuoja kelialapį į UEFA Europos lygos turnyrą.

Verta paminėti, kad 86 minutę "Hibernian" vartų sargas Graeme Smithas atlaikė Rosso Forbeso smūgiuotą 11 metrų baudinį.

Paskutinį kartą 12 įvarčių trileris buvo užfiksuotas 1999 metų rugpjūčio 7 dieną, kuomet tuometiniai Belgijos čempionai, "Genk" futbolininkai, pirmajame čempionato ture sužaidė lygiosiomis 6-6 su "Westerlo" ekipa.

Įsimintiname mače buvo skirti penki 11 metrų baudiniai bei parodytos keturios raudonos kortelės.

Rungtynių statistika:

"Motherwell" 6 - 6 Edinburgo "Hibernian"
11' [0 - 1] Colin Nish
16' [1 - 1] Giles Coke
20' [1 - 2] Colin Nish
28' [1 - 3] Derek Riordan
36' [1 - 4] Colin Nish
39' [2 - 4] John Sutton
56' [2 - 5] Anthony Stokes
65' [2 - 6] Anthony Stokes
67' [3 - 6] Giles Coke
72' [4 - 6] Tom Hateley
76' [5 - 6] John Sutton
90' [6 - 6] Lucas Jutkiewicz

86' Ross Forbes ("Motherwell") nerealizavo 11 m. baudinio