„Sky Sports“ ekspertas: „Arsenal“ sudėtis gali laimėti „Premier“ lygą

„Arsenal“ sudėtis yra pakankamai gera tam, kad sugebėtų laimėti „Premier“ lygą, teigia „Sky Sports“ kanalo ekspertas Charlie Nicholas.

Pralaimėję pirmąsias sezono rungtynes „West Ham“ klubui, „Arsenal“ futbolininkai per sekančius keturis mačus iškovojo 10 taškų.

Šeštadienį „kanonierių“ laukia išvykos rungtynės prieš itin prastai sezoną pradėjusius „Chelsea“ futbolininkus. C. Nicholas mano, kad Šiaurės Londono klubas yra pajėgus laimėti lygą.

„Jų pradžia prieš „West Ham“ buvo tragiška, tačiau po to jie staiga pradėjo rodyti gerus rezultatus“ – teigė ekspertas.

Vienintelis ryškesnis „Arsenal“ ėjimas vasaros transferų lango metu buvo vartininko Petro Čecho įsigijimas. A. Wengero komanda buvo vienintelė iš visų penkių stipriausių Europos lygų, praėjusią vasarą neįsigijusi nė vieno aikštės žaidėjo. Tačiau nepaisant to, C. Nicholas „Arsenal“ sudėtį vertina labai gerai.

„Galbūt reikėjo įsigyti atraminį saugą, bet manau, kad ši komanda gali laimėti lygą.“

„Dabartinėje situacijoje, komanda iš esmės pasirenka pati. Peras Mertesackeris yra traumuotas, o jį automatiškai keičia Gabrielis.“

„P. Čechas laiko vartus sausus, Theo Walcottas įmušė įvartį, Olivier Giroud pasižymėjo po keitimo, tad sudėties atžvilgiu jaučiuosi patenkintas“ – tikino C. Nicholas.

T. Walcottas praėjusį savaitgalį pelnė savo pirmąjį įvartį šį sezoną, padėjusį savo klubui iškovoti pergalę rezultatu 2-0 prieš „Stoke City“.

Anglijos rinktinės futbolininkas žaidė centro puolėjo pozicijoje vietoje O. Giroud, bet C. Nicholas mano, jog T. Walcottas niekada nežais tik centre.

„Theo ko gero niekada nebus tikras „9 numeris“, kuris šioje pozicijoje žaistų kiekvieną savaitę.“

„Kai jis būna komandoje ir yra pasiekęs gerą sportinę formą, tai reiškia, kad gynėjams dėl jo greičio tenka žaisti daug žemesne gynybos linija, nes Theo juos gąsdina savo greičiu ir judėjimu be kamuolio.“

„Jo žaidimas nėra remtas vien tik greičiu, bet taip pat ir puikiu judėjimu.“

„Per daugelį metų jis įprato iš dešinio, ar netgi kairiojo krašto judėti į centrą ir mušti įvarčius.“