Slovėnai neslepia: pulsime lietuvius nuo pat pirmųjų minučių

Penktadienio vakarą Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė Celės miesto „Arena Petrol“ stadione susitiks su Slovėnijos rinktine. Europos U-21 čempionato 2 grupės rungtynėse Antano Vingilio auklėtiniai sieks užkurti šeimininkams pirtį ir į savo sąskaitą įsirašyti pirmuosius taškus.

Savo ruožtu slovėnai, treniruojami buvusio nacionalinės rinktinės puolėjo Primožo Gliha, bandys savo žiūrovų akivaizdoje pelnyti antrąją pergalę paeiliui.

Būtent prie šio trenerio slovėnai bando žaisti atakuojantį ir agresyvų futbolą ir P. Gliha neslepia, jog puls lietuvius nuo pat pirmųjų minučių.

„Mes ruošiamės atakuoti varžovus nuo pat pirmųjų dvikovos minučių. Mano puolėjai visada stengiasi prie kamuolio būti pirmiau už varžovus ir tokia yra mano žaidimo filosofija. Privalome būti agresyvūs ne tik gynyboje, bet ir puolime“, - Slovėnijos futbolo federacijos puslapiui sakė P. Gliha.

Savo agresyvumą ir rezultatyvumą slovėnai jau pademonstravo pirmose atrankos ciklo rungtynėse birželio mėnesį, kuomet jie namie 4:0 įveikė  Andoros vienuolikę. Po įvartį šeimininkams tada pelnė Andražas Šporaras, Žiga Kastrevecas, Jonas Gorencas Stankovičius ir vieno įžymiausių slovėnų futbolininkų Zlatko Zahovičiaus sūnus, rungtyniaujantis olandų „Heerenveen“ klube Luka Zahovičius.

Mače su lietuviais slovėnams negalės padėti keli gynybinės grandies futbolininkai. Įvartį su Andorą pelnęs Dortmundo „Borussia“ saugas J.G.Stankovičius bei Tilenas Klemenčičius. Pasak slovėnų trenerio, jis rungtynėse su lietuviais kaip nors išsivers nesustiprinęs savo gynybos linijos, tačiau kitame mače išvykoje prieš italus, bandys užkamšyti susidariusias spragas.

„Rungtynių su Lietuva išvakarėse skiriame didesnį dėmėsį fiziniam pasiruošimui, nes tikimės, jog dvikova pareikalaus daug jėgų ir ištvermės. Vaikinai žino rungtynių su Baltijos šalių rinktinėmis istoriją. Turėjome išties sunkių dvikovų“, - kalbėjo slovėnų vyr. treneris.

Slovėnijos ir Lietuvos U-21 rinktinių rungtynės bus žaidžiamos penktadienį 19:30 val. Lietuvos laiku Celės „Arena Petrol“ stadione. Dvikovai teisėjaus arbitrų brigada iš Armėnijos.

Slovėnijos U-21 rinktinės sudėtis rungtynėms su Lietuva

Vartininkai:
Aljaž Cotman (NK “Maribor), Grega Sorčan (ND “Gorica”), Gregor Zabret (“Swansea City”, Anglija)

Gynėjai:
Kenan Bajrič (Liublianos “Olimpija”), Leo Ejup (Novo Mesto “Krka”), Jon Gorenc Stankovič (Dortmundo “Borussia”, Vokietija), Tilen Klemenčič (NK “Celje”), Aljaž Krefl (Liublianos “Olimpija”), Denis Šme (FC “Koper”)

Saugai:
Domen Črnigoj (FC “Koper”), Amel Džuzdanovič (ND “Gorica”), Dino Hotič (NK “Maribor”), Nik Kapun (Liublianos “Olimpija”), Marko Krivičič (FC “Koper”), Aleks Pihler (NK “Zavrč”), Rudi Požeg Vancaš (NK “Domžale”), Leo Štulac (FC “Koper”), Miha Zajc (Liublianos “Olimpija”)

Puolėjai:
Gregor Bajde (NK “Maribor”), Žiga Kastrevec (Novo Mesto “Krka”), Alen Ožbolt (Dortmundo “Borussia”, Vokietija), Andraž Šporar (Liublianos “Olimpija”), Luka Zahovič (SC “Heerenveen”, Olandija)

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • yeye

  yeye gales mus kastruot nuo pirmu minuciu

  • +1
 • yeye

  yeye gales mus kastruot nuo pirmu minuciu

  • +1
 • yeye

  yeye gales mus kastruot nuo pirmu minuciu

  • +1

Kitos naujienos