"%c00059" ekipos ir Anglijos nacionalinės rinktinės puolėjas Alanas Smithas (%p02230) pareiškė, jog paliks krizės krečiamą ekipą, jei ši iškris iš "Premiership" lygos.

Tačiau, nepaisant to, žaidėjas pridūrė, kad jis padarys viską, kad klubas išliktų aukščiausioje Anglijos lygoje, kadangi mano, jog naujieji klubo savininkai - miesto verslininkų konsorciumas - gali sugrąžinti klubui šlovę.

23-ių metų Smithas yra populiariausias "Leeds United" žaidėjas tarp fanų. Jis populiaresnis net už australą puolėją Marką Viduką ir vartininką Paulą Robinsoną.

"Leeds" 20-ies komandų Anglijos čempionate užima 19-ą vietą su 25-iais taškais po 30 turų. Šį savaitgalį gyvybiškai svarbiame mače ekipa susitiks su 18-oje vietoje esančiais "Leicester" futbolininkais, nuo kurių jie dabar atsilieka trim taškais.

Žaidėjas neatmetė galimybės, jog gali būti parduotas klubo vadovybės sprendimu, kuriem gali tekti parduoti geriausius ekipos žaidėjus tam, kad subalansuotų ekipos biudžetą. Tačiau savo noru ekipą Smithas paliktų tik jei "Leeds" iškristų iš "Premiership".

"Aš svajojau atstovauti "Leeds" nuo pat vaikystės, tad, jei klubas neiškris, savo noru jo aš tikrai nepaliksiu. Tačiau kas gali žinoti? Tai gali priklausyti visai ne nuo manęs - nauji klubo savininkai spręs viską," - kalbėjo Alanas Smithas.

"Leeds" klubas per paskutines dešimt rungtynių surinko tik 8 taškus - du kartus laimėjo, bei du kartus sužaidė lygiosiomis.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos