"Sochaux" nesugebėjo įveikti "Nantes" © Eurofootball.lt
Vakar (sekmadienį) buvo sužaistos paskutiniosios Prancūzijos "Ligue 1" čempionato 19-ojo turo rungtynės, kuriose susitiko "Nantes" ir "Sochaux" vienuolikės.

Pirmieji į priekį po 20-ąją minutę Nicola Savinaudo (%p00628) įmušto įvarčio išsiveržė "Nantes" futbolininkai, tačiau jų džiaugsmas truko neilgai - jau po 8 minučių "Sochaux" brazilas Ilanas (%p03004) išlygino rezultatą.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje tas pats Ilanas "įkalė" dar vieną įvartį ir išvedė savo ekipą į priekį. Vistik "Nantes" po praleisto įvarčio nepalūžo ir antrajam kėliniui artėjant į pabaigą sugebėjo išlyginti rezultatą - tai 86-ąją minutę atliko Emerse Fae (%p00624).

Mačas taip ir baigėsi lygiosiomios 2-2. Po šių lygiųjų "Sochaux" vėl sisigrąžino laikinai prarastą 11-ąją vietą, o "Nantes" iš 17-osios pozicijos pakilo į 16-ąją.

"%c00066" 2 - 2 "%c00065"
20' [1 - 0] Nicolas Savinaud
28' [1 - 1] Ilan
45' [1 - 2] Ilan
86' [2 - 2] Emerse Fae