Socialinėje erdvėje – Carragherio ir Neville'o ginčai dėl didžiausios visų laikų „Premier“ lygos priešpriešos © PA Wire/PA Images nuotr.

Du kolegos susiginčijo.

Socialinėje erdvėje, po „Monday Night Football“ laidos, kilo ginčas tarp „Sky Sports“ futbolo ekspertų Gary Neville'o ir Jamie Carragherio. Buvusių futbolininkų nuomonės išsiskyrė dėl visų laikų didžiausios klubų priešpriešos „Premier“ lygoje.

J. Carragheris pareiškė, kad dabartinė „Liverpool“ ir „Manchester City“ priešprieša su Kloppu ir Guardiola pranoksta bet ką, kas buvo anksčiau.

G. Neville'as su šia nuomone akivaizdžiai nesutiko: „Manau, kad Carragherio pareiškimas, kad „Liverpool“ su „Man City“ yra didžiausia priešprieša, yra įžeidžiantis. 

„Nuo 1998 iki 2004 metų „Arsenal“ laimėjo tris titulus, „Manchester United“ keturis. Ten buvo kraujo, perkūnijos, kokybės. Visko, ko tik galima norėti iš priešpriešos.

Per paskutinius šešis metus „Liverpool“ iškovojo tik vieną titulą. Viskas ėjo į vieną pusę. Keista, kad ir ten stovėjęs Ianas Wrightas neapgynė šiuos nuomonės“, – „Sky Sports“ laidą „Monday Night Football“ komentavo buvęs „Manchester United“ žaidėjas.

Tiek G. Neville'as, tiek I. Wrightas buvo aktyvūs žaidėjai, kai „kanoneriai“ su „raudonaisiais velniais“ kovojo dėl Anglijos čempionų titulo. 

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė