„Southampton“ atėmė taškus iš „Chelsea“ © PA nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje taškus dar kartą prarado Londono „Chelsea“ klubas.

T.Tuchelio auklėtiniai išvykos rungtynėse lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Southampton“ futbolininkais.

Pirmieji į priekį 33-ąją minutę išsiveržė šeimininkai, o įvartį pelnė Takumi Minamino.

Svečiai rezultatą išlygino 54-ąją minutę, kai tiksliai 11 metrų baudinį realizavo Masonas Mountas.

Po šių lygiųjų „Chelsea“ vis tiek sugebėjo pakilti į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • Aha (IP: 5927dc30f)

Minamino puikiai isiliejo i SOU komanda, dar vienas jo ivatis.

• 4
  • WannaBe (IP: 7e5511814)

Buvo galima ir geriau bet bent 1 taska pasieme Chelsea. Southamptonas gerai suzaide, pradejo sunkiau Chelsea bet isibegejo ir kontroliavo zaidima. Svarbu dabar CL su Atleticu suzaist gerai, lygiosios butu puiku, pergale pasaka 😃 KTBFFH!