„Southampton“ ir „Premier“ lygos naujokai įsigijo po naują puolėją © Southampton nuotr.

Iki „Premier“ lygos naujojo sezono pradžios beliko 2 dienos, o klubai stengiasi toliau stiprintis prieš startą. Šįkart galima išskirti „Southampton“, „Norwich City“ bei „Brentford“ ekipas. Visos jos pasipildė puolėjais. 

„Southampton“ rado pamainą Danny Ingsui ir įsigijo Adamą Armstrongą iš „Blackburn Rovers“ ekipos. Skelbiama, jog transfero suma yra apie 15 milijonų svarų sterlingų, o už D. Ingsą „šventieji“ gavo maždaug 30 milijonų svarų sterlingų.

Tuo tarpu, A. Armstrongas jau kurį laiką žaidė „Championship“ pirmenybėse. Per du pastaruosius sezonus puolėjas mušė 44 įvarčius bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų antrame pagal pajėgumą Anglijos divizione.

Prieš tai Armstrongas yra priklausęs ir „Newcastle“ ekipai, kurie gavo 40 proc. sumos nuo „Blackburn“ pardavimo. Dabar, beje, „Southampton“ sudėtyje bus du žaidėjai, kurių pavardė yra Armstrongas. 

Savo sudėtį papildė ir „Norwich City“, kurie įsigijo amerikietį Joshą Sargentą iš Brėmeno „Werder“ ekipos. Šio transfero suma – 11 milijonų eurų, pasak Fabrizio Romano. 

Per paskutinius du sezonus „Bundesliga“ pirmenybėse J. Sargentas pradėjo 45 rungtynes starte ir per tuos du sezonus mušė 9 įvarčius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, šį sezoną puolėjas su „Werder“ jau pradėjo „Bundesliga II“ lygoje. 

Na, o visiškus „Premier“ lygos naujokus „Brentford“ papildė „Lorient“ žaidėjas Yoane'as Wissa, kuris praeitą sezoną mušė 10 įvarčių bei išrašė 4 rezultatyvius perdavimus. 

Straipsnio įvertinimas: 4 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos