„Southampton“ namuose nukovė „Liverpool“ © AFP nuotr.

Pirmadienio vakarą sužaistos paskutinės Anglijos „Premier“ lygos 17-ojo turo rungtynės.

Į duobę pastaruoju metu patekusi „Liverpool“ ekipa išvykoje minimaliu rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Southampton“ pranašumą.

Vienintelį ir pergalingą įvartį šiose rungtynėse jau 2-ąją minutę į savo buvusios komandos vartus pelnė Danny Ingsas.

Jei pirmajame kėlinyje „Liverpool“ negalėjo pasigirti progų gausa, tai antrajame Jurgeno Kloppo auklėtiniai praktiškai nesiskyrė su kamuoliu, tačiau „šventieji“ pasiaukojančiai žaidė gynyboje ir išplėšė pergalę prieš šalies čempionus.

„Liverpool“ vis dar lieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau dabar tiek pat taškų turinti „Manchester united“ ekipa yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.