„Southampton“ pratęsė sutartį su W. Caballero iki sezono pabaigos © JumpStory nuotr.

„Southampton“ klube prasidėjus vartininkų krizei, gruodžio pradžioje „šventieji“ įsigijo patyrusį vartininką Willy Caballero. 

Nuo to laiko argentinietis gerai įsiliejo į „Southampton“ ekipos gretas ir sužaidė 2 mačus „Premier“ lygoje. 

Galiausiai, „šventieji“ nusprendė 40-metį pasilikti dar ilgiau sudėtyje. 

Šiandien „Southampton“ oficialiai pranešė, jog pratęsė sutartį su W. Caballero iki sezono pabaigos. 

Per savo karjerą „Premier“ lygoje W. Caballero žaidė „Chelsea“ bei „Man City“ gretose. 

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...