„Southampton“ siekia už rekordinę sumą nusipirkti „Chelsea“ priklausantį A. Broja © AP nuotr.

Fabrizio Romano skelbia, kad „Southampton“ ruošia 25 milijonų svarų pasiūlymą „Chelsea“ ekipai už Armando Broja. Tai būtų brangiausias visų laikų „Švetųjų“ pirkinys. Iki šiol rekordas priklausė Danny Ingsui, už kurį „Southampton“ ekipa „Liverpooliui“ paklojo 22.59 milijonus svarų.

Nuomos pagrindais „Šventiesiems“ priklausantis puolėjas sužavėjo tiek trenerį, tiek visą klubo vadovybę. Albanas šiame sezone per 21 rungtynes pelnė 7 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Teigiama, kad „Aristokratų“ treneris Thomas Thuchelis vertina Armando ir nenori taip lengvai jo paleisti. Neseniai vykusioje spaudos konferencijoje vokietis tarė keletą žodžių apie puolėją:

„Jis yra mūsų žaidėjas, jam sekasi gerai. Tačiau sezonas dar tik įpusėjo, todėl jam reikia toliau tobulėti ir palikti savąją žymę „Southampton“ ekipoje.“

„Armando darosi vis geresnis. Jis yra labai unikalus žaidėjas, turintis labai unikalių stipriųjų pusių: greitas, stiprus, tvirtas ir pelnantis įvarčius.“

Nors „Chelsea“ gali norėti pasilikti žaidėją, komandoje dar yra Romelu Lukaku ir Timo Werneris, kurie abu gali žaisti per vidurio puolėjo pozicijoje, todėl „Aristokratai“ gali būti pasirengę išklausyti pasiūlymų.

Straipsnio įvertinimas: 1 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos