„Southampton“ po 11 metų vėl žais „Championship“ pirmenybėse.
Per sezoną „Premier“ lygoje „šventieji“ atleido net 2 trenerius – Ralphą Hasenhuttlį bei Nathaną Jonesą. O dabar klubas paskelbs, kad po sezono atsisveikins ir su trečiuoju.
Po šio sezono „Southampton“ klubą paliks Rubenas Sellesas. Jį turėtų pakeisti dabartinis „Swansea City“ treneris Russellas Martinas.
Velso ekipai R. Martinas vadovauja nuo 2021 metų. Prieš tai britas stovėjo prie „Milton Keynes Dons“ ekipos vairo.
„Premier“ lygoje „Southampton“ klubas užims 20-ąją vietą.
— Southampton FC (@SouthamptonFC) May 24, 2023
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą