„Sport1“ eteryje - Genujos „Sampdoria“ ir Kauno FBK „Kaunas“. Pirmasis dublis © Eurofootball.lt
Istorinis Lietuvos čempionų FBK „Kaunas“ žygis po Europą tęsiasi. Rugsėjo 18 d., ketvirtadienį, 21.45 val. „Sport1” tiesiogiai transliuos pirmąsias rungtynes dėl patekimo į UEFA taurės grupių varžybas. Kauno FBK „Kaunas“ kovos su galingais varžovais – Genujos „Sampdoria“ ekipa, kurioje nuo šio sezono pradžios rungtyniauja Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius. Poros nugalėtojas pateks į grupės varžybų etapą, kur vieną grupę sudarys penkios komandos, kovosiančios dėl trijų kelialapių į turnyro šešioliktfinalį.

Italų ekipoje rungtyniaujantis M.Stankevičius neabejojo, kad būsimos dvikovos favoritas yra „Sampdoria" klubas, tačiau apie Kauno FBK „Kaunas” ekipą kalbėjo atsargiai. "Mes esame stipresni, bet negalime nuvertinti varžovo. Privalome nekartoti „Rangers" klaidų - jie nuvertino Kauno komandą ir pralaimėjo. Į šias rungtynes žiūrėsime rimtai, nes po šio etapo patenkama į grupės varžybas, kur išauga ir pinigai, ir prestižas,” – teigė 27-ių metų futbolininkas.

Pasak jo, „Sampdoria" klubui neturėtų sukliudyti tai, jog Italijos čempionatas tik prasidėjo. ”Kai žaisime tarpusavyje, Kauno komandai jau artės čempionato pabaiga, ir jie bus daugiau pavargę, o mes dar tik įsižaisime,” – prognozavo Lietuvos rinktinės žaidėjas.

Kauniečių galimybes kovoti dėl pergalės gerokai sumažino ir UEFA Drausmės komitetas. Jo sprendimu Mindaugas Grigalevičius ir Linas Pilibaitis turės praleisti abejas UEFA taurės turnyro varžybas su „Sampdoria“, dėl rungtynėse su „Aalborg” ekipa gautų raudonų kortelių. Dėl dviejų geltonų kortelių, gautų per Čempionų lygos kvalifikacines varžybas, Kauno komandai Italijoje negalės padėti ir gynėjas Mindaugas Bagužis. Kiek anksčiau į Edinburgo „Hearts” ekipą išvyko pagrindinis kauniečių vartininkas slovakas Marianas Kello bei saugas lenkas Adrianas Mrowiec.

Tiesa, Kauno ekipą sustiprino iš „Hearts“ sugrįžęs saugas Kęstutis Ivaškevičius. Būtent šio žaidėjo įvartis padėjo „Kauno“ komandai iškovoti pergalę paskutinėse Lietuvos A lygos turo rungtynėse su „Šiauliais“.

Kaip seksis kovoti su Italijos futbolo vidutiniokais diskvalifikacijų susilpnintai Kauno ekipai, galėsite matyti „Sport1” televizijos eteryje, tiesioginės transliacijos iš Genujos metu.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...