Sprendimą patvirtinęs Messi – apie gyvenimą Paryžiuje, „Barceloną“ ir vidinę ramybę © Mundo Deportivo nuotr.

Lionelis Messi oficialiai tapo Majamio „Inter“ žaidėju. 

Kelias dienas aplink argentinietį buvo labai daug informacijos ir gandų, tačiau šį trečiadienį viskas paaiškėjo.

Puolėjas po savo sprendimo davė specialų interviu „Mundo Deportivo“ dienraščiui, kuomet atskleidė nemažai detalių. 

„Norėjau sugrįžti, mane ši mintis labai jaudino, tačiau po praeitų patirčių ir situacijos prieš du metus, nenorėjau vėl būti toje pačioje situacijoje, kuomet lauki, kas atsitiks ir palieki viską kitų rankose.

Girdėjau, kad „Barcelona“ turėjo parduoti žaidėjus ar sumažinti žaidėjų algas, o tiesa yra tai, kad nenorėjau laukti šio proceso“, – kalbėjo L. Messi,

„Priėmiau sprendimą persikelti į Majamį. Kadangi su „Barcelona“ nepavyko susitarti, norėjau tiesiog palikti Europą, pasitraukti nuo prožektorių šviesų ir labiau galvoti apie savo šeimą.“

Apie Paryžių: „Tai buvo du metai, kuomet buvau nelaimingas. Man nebuvo smagu, tai turėjo įtakos mano šeimyniniam gyvenimui, ne visada buvau su savo vaikais, kuomet jie ėjo į mokyklą.“

Apie neužgijusią „Barcos“ žaizdą: „Taip, tai yra šiek tiek neužgijus žaizda. Negalėjau pasakyti žmonėms sudie taip, kaip norėčiau. Manau to nusipelniau. Žaidėjai tokie, kaip Alba, Busquetsas, Pique to nusipelnė ir gavo. Aš ir norėjau taip išeiti.

„Vieną dieną noriu tikro atsisveikinio su žmonėmis su kuriais tiek daug išgyvenome, džiaugiamės ir kentėjome. Daug metų praleidome kartu, dėl to noriu pasakyti sudie. 

Apie komunikaciją su klubu: „Su prezidentu Laporta kalbėjau labai mažai, daugiausiai vieną ar du kartus. Su Xavi bendrauju žymiai daugiau ir gan dažnai nuo to laiko, kai jis vėl atvyko į „Barceloną“.

„Po to, kai viską pasiekiau ir laimėjau Pasaulio taurę, ko labai norėjau, nusprendžiau, kad ieškosiu naujos galimybės, jog atrasčiau vidinę ramybę“, – per interviu kalbėjo 35-erių argentinietis. 

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė