Po nutrauktų rungtynių kuriose žaidė "Lazio" ir "Roma", agresyviai nusiteikę "ultros" šalia stadiono susikovė
su policijos pajėgomis.

Aršūs gerbėjai, kurių dauguma buvo matyti su "Romos" klubo atributika, išeidami degino ir daužė kėdes, vėliau ėmė mėtyti degančius daiktus ir butelius į policiją. Šie atsakė ašarinėmis dujomis. Keli policijos pareigūnai buvo nesunkiai sužeisti.

Apie vidurnaktį kovos, atrodo, nurimo, ir visi riaušininkai išsiskirstė, ar buvo suimti. Vis dėlto žmonės, kurie nenorėjo veltis į incidentus, gerokai seniau, iškart po rungtynių ramiai išėjo iš stadiono.

Italijos futbolo lygos prezidentas Adriano Galliani sakė, kad jo įsakymu teisėjas nutraukė rungtynes. "Aš priemiau šį sprendimą, nes buvau įsitikinęs, kad toliau žaisti buvo neįmanoma." - sakė Galliani, ir dar pridūrė, jog rungtynės turėtų būti peržaistos.

Tuo tarpu "Romos" klubo direktorius Franco Baldini tvirtino: "Mes buvome pasirengę mačą tęsti, ir tai pasakėme Galliani, bet jis nusprendė kitaip, ir manau tai pagal aplinkybes, buvo teisingas sprendimas".

"Lazio" prezidentas Ugo Longo buvo kiek kitokios nuomonės: "Tai tiesiog neįtikėtina, ir aš nieko panašaus nesu matęs. Kadangi buvo patvirtinta , kad gandas buvo netikras, nebuvo jokios priežasties suspenduoti mačą. Manau, kad tai kaip tik padidino įtampą ir sukėlė nepasitenkimą tarp žmonių, o to viso pasekmė buvo žiaurūs susidūrimai su policija."
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos