Stagnacija tęsiasi: „Manchester City“ apmaudžiai pametė taškus prieš „Crystal Palace“ © Action Images via Reuters nuotr.

Tris kartus iš eilės „Premier“ lygos čempionai „Manchester City“ toliau stagnuoja.

Šįkart Pepo Guardiolos auklėtiniai lygioje vietoje pametė taškus, sužaisdami 2:2 su „Crystal Palace“.

24-ąją minutę Jackas Grealishas pelnė įvartį.

Kėlinio pabaigoje Edersonas padarė paskutinės vilties pražangą, išbėgdamas iš vartų, tačiau jis buvo nubaustas tik geltona kortele, o svečiai įvarčio nepelnė.

Antrojo kėlinio pradžioje Rico Lewisas padvigubino rezultatą ir „Manchester City“ situacija atrodė rami.

Visgi 76-ąją minutę Jeanas-Philippe'as Mateta atsakė savo įvarčiu. Jis taip per pridėtą laiką išprovokavo Philo Fodeno pražangą. 11 metrų baudinį realizavo Michaelas Olise ir „Crystal Palace“ šventė tašką.

Jeigu rytoj „Liverpool“ įveiks „Manchester United“, tuomet „Manchester City“ ekipą skirs 6 taškai iki lentelės viršūnės.