Staigmena: Bundeslygos lyderiai „Union“ patyrė pralaimėjimą autsaideriams © IMAGO/RHR-Foto nuotr.

Sekmadienį vykusiose Bundeslygos rungtynėse Berlyno „Union“ netikėtai išvykoje rezultatu 2:1 nusileido „Bochum“ vienuolikei.

Pirmoje rungtynių pusėje abi komandos turėjo keletą progų pasižymėti. Visgi, „Bochum“ buvo kiek aštresni ir 43 minutę sugebėjo pelnyti pirmąjį įvartį. Po Philippo Forsterio pakelto kampinio, smūgiu galva oponentų vartininką nuginklavo Philippas Hofmannas.

Praleistas įvartis nepažadino čempionato lyderių ir pastarieji antrame kėlinyje praleido dar vieną įvartį. 71 minutę po žaibiškos kontraatakos pasižymėjo Gerritas Holtmannas.

Vos už keletos akimirkų Berlyno ekipa turėjo auksinę progą sušvelninti rezultatą. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus, tačiau prie kamuolio stojęs Milošas Pantovičius nesugebėjo pramušti oponentų vartininko ir rezultatas išliko 2:0.

Pridėto laiko metu 11 metrų baudinio nerealizavęs Milošas Pantovičius galingu smūgiu pelnė savąjį įvartį, tačiau to svečiams šiose rungtynėse išplėšti bent lygiąsias nepavyko.

Po šio susitikimo „Union“ vis dar rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tačiau juos nuo laipteliu žemiau esančio „Bayern“ skiria vos vienas taškas. Tuo tarpu, „Bochum“ ekipai tai gyvybiškai svarbi pergalė ir pastaruosius nuo saugios zonos skiria vienas taškas.