Staigmena: „Chelsea“ patyrė netikėtą sutriuškinimą prieš „Brighton“ ekipą © AFP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Chelsea“ ekipos strategas Grahamas Potteris gavo skaudžią pamoką nuo savo buvusios ekipos „Brighton“. „Žuvėdros“ namuose rezultatu 4:1 sutriuškino savo oponentus iš Londono.

Šeimininkai mačą pradėjo puikiai ir jau 5 minutę išsiveržė į priekį. Po Kaoru Mitoma perdavimo Leandro Trossardas technišku smūgiu nuginklavo oponentų vartininką.

„Chelsea“ ekipą ir toliau lydėjo nesekmė. „Aristokratai“ du kartus pirmoje rungtynių pusėje pasiuntė kamuolį į savus vartus ir  į pertrauką jie išėjo turėdami trijų įvarčių deficitą. 14 minutę tą padarė Rubenas Loftusas - Cheekas, o 42 minutę - Trevoras Chalobah.

Antro kėlinio pradžioje Grahamo Potterio auklėtiniai sugebėjo sušvelninti rezultatą. 48 minutę po Conoro Gallagherio aukšto perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Kai'us Havertzas.

Tačiau, visus klausimus šiame mače išsprendė 90+2 minutę ketvirtąjį „žuvėdrų“ įvartį pelnęs Pascalis Grossas. Pastarasis pirmesnis prišoko prie atšokusio kamuolio ir „sukalė“ jį į vartų tinklą.

Po šių rungtynių „Chelsea“ rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės vietoje, o pergalę išplėšęs „Brighton“ turi trimis taškais mažiau ir lentelėje stovi septintoje pozicijoje.