Staigmena: „Cremonese“ po 11 m. baudinių serijos eliminavo „Napoli“ iš Italijos taurės © PA Images nuotr.

Antradienio vakarą vykusiame Italijos Taurės aštuntfinalio mače „Cremonese“ išvykoje po 11 metrų baudinių serijos rezultatu 3:2 (4:5) palaužė „Napoli“ futbolininkus.

Kiek netikėtai svečiai šiame susitikime išsiveržė į priekį pirmieji. 18 minutę po Davido Okereke perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Charlesas Pickelis.

„Napoli“ po „šalto dušo“ atsigavo gana greitai ir dar pirmame kėlinyje pelnė du įvarčius. 33 minutę smūgiu galva pasižymėjo Juanas Jesusas, o 36 minutę po Alessio Zerbino perdavimo oponentų vartininką nuginklavo Giovanni Simeone.

„Cremonese“ ekipa visų rungtynių metu nesukūrė beveik nieko, tačiau 87 minutę sugebėjo išlyginti rezultatą. Įvartį svečiams pelnė Felixas Afena-Gyanas. Rungtynės kėlėsi į pratęsimą.

Pratęsimo metu svečių krašto gynėjui Leonardo Sernicolai 100 minutę buvo parodyta antra geltona kortelė. Dešimyje likusi „Cremonense“ ekipa sugebėjo atsilaikyti iki 11 metrų baudinių serijos.

Baudinių serijoje savo pranašumą rezultatu 5:4 įrodė „Cremonese“ futbolininkai. „Napoli“ ekipoje realizuoti baudinio nesugebėjo Stanislavas Lobotka.

„Cremonese“ Italijos taurės ketvirtfinalyje susitiks su Jose Mourinho vadovaujama „AS Roma“ ekipa.