Staigmena Italijoje: „Juventus“ nesugebėjo įveikti „Sassuolo“ ekipos © AP nuotr.

Trečiadienio vakarą sužaistos dar ketverios „Serie A“ 33-ojo turo rungtynės.

Dramatiškoje ir permainingoje dvikovoje Turino „Juventus“ išvykoje tik lygiosiomis 3:3 sužaidė su „Sassuolo“ ekipa.

Turino ekipa į priekį išsiveržė jau 5-ąją minutę po tikslaus Danilo smūgio, o dar po septynių minučių savo komandos persvarą padvigubino Gonazlo Higuainas.

„Sassuolo“ neketino nusileisti ir sudavė itin sakudų smūgį varžovams. Jau 29-ąją minutę šeimininkų atsilikimą sušvelnino Filipas Djuričičius, o 51-ąją rezultatą baudos smūgiu išlygino Domenico Berardi.

Maža to, dar po trijų minučių „Sassuolo“ jau pirmavo po Francesco Caputo įvarčio.

„Juventus“ rezultatą išlygino 64-ąją minutę, kai po kampinio pasižymėjo Alexas Sandro, tačiau pergalės Turino ekipa išplėšti nesugebėjo.

Oponentų kluptelėjimu nepasinaudojo Romos „Lazio“ futbolininkai, kurie irgi tik lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Udinese“.

Trečioje vietoje esanti „Lazio“ ekipa nuo „Juventus“ atsilieka aštuoniais taškais.

„Roma“ 2:1 „Verona“

„Lecce“ 1:3 „Fiorentina“