Staigmena: Madrido „Real“ nesugebėjo palaužti „Girona“ futbolininkų © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame „La Liga“ mače Madrido „Real“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su „Girona“ vienuolike.

Šeimininkai „ledus pralaužė“ įpusėjus antram kėliniui. 70 minutę Federico Valverde padėjo kamuolį „ant lėkštutės“ Viniciusui Juniorui ir pastarasis pelnė pirmąjį susitikimo įvartį.

Tačiau, prabėgus dešimčiai minučių „karališkojo“ klubo saugas Marco Asensio sužaidė ranka savo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Standartinę situaciją realizavo „Girona“ žaidėjas Cristhianas Stuani ir rezultatas tapo 1:1.

„Real“ likusioje rungtynių eigoje bandė pasiekti pegalingą įvartį ir 90 minutę jiems pavyko pasiūsti kamuolį į vartus. Tačiau, šis tikslus smūgis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Negana to, 90+2 minutę Tony Kroosas prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę anksčiau laiko. Įdomus faktas, kad tai yra pirmoji Toni Krooso profesionalo karjeroje gauta raudona kortelė.

Šiuo metu, „Real“ vis dar rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tačiau juos nuo laipteliu žemiau esančios „Barcelona“ ekipos skiria vos vienas taškas.