Staigmena: PSG netikėtai pralaimėjo „Lens“ ekipos futbolininkams © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Ligue 1“ rungtynėse čempionato lyderiai PSG išvykoje rezultatu 3:1 nusileido artimiausiems persekiotojams „Lens“.

Abi komandos mačą pradėjo pelnydamos po vieną greitą įvartį. Šeimininkus 5 minutę į priekį išvedė Przemyslawas Frankowskis, tačiau vos už 3 minučių savuoju įvarčiu atsakė PSG puolėjas Hugo Ekitike.

„Lens“ susigrąžino savo persvarą 28 minutę. Po Seko Fofana perdavimo oponentų vartininką nuginklavo Luisas Openda.

Įvartį pelnęs Openda, kulnu atliko puikų perdavimą 47 minutę komandos draugui Alexisui Claude-Maurice'ui, kuris užtikrintai pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Po šių rungtynių PSG ekipa vis dar rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau juos nuo laipteliu žemiau esančių „Lens“ futbolininkų dabar jau skiria tik 4 taškai.