Staigmena: „Southampton“ išspyrė „Man City“ iš Lygos taurės © PA nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose „Carabao“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse „Southampton“ pateikė staigmeną ir namuose 2:0 įveikė „Manchester City“ futbolininkus.

„Šventieji“ abu savuosius įvarčius pelnė pirmame kėlinyje. 23 minutę po Lyanco perdavimo oponentų vartininką nuginklavo Sekou Mara.

Vos už 5 minučių rezultatas tapo 2:0. Moussa Djenepo puikiu smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

„Miestiečiai“ likusioje rungtynių eigoje kontroliavo kamuolį didžiąją laiko dalį, tačiau daug pavojingų atakų susikurta nebuvo ir Pepo Guardiolos auklėtiniai turėjo pripažinti netikėtą pralaimėjimą. Įdomu tai, kad „City“ viso susitikimo metu nesugebėjo užfiksuoti nei vieno smūgio į vartų plotą.

„Nottingham Forest“ 1:1 (4:3) „Wolves“ (Po baudinių serijos)

Kartu su „Southampton“ ir „Nottingham Forest“ patekimą į Lygos taurės pusfinalį užsitikrino „Newcastle“ ir „Man United“ ekipos.