Romos "%c00019" klube žaidžiantis 31-erių metų gynėjas Jaapas Stamas (%p00130) paneigė pranešimus, kuriuose buvo teigiama, jog jo agentas pranešė apie susitarimą su naujaisiais Italijos čempionais "%c00062".

Savo oficialiame tinklapyje žaidėjas rašo:
"Turbūt skaitėte ar girdėjote pranešimus, kad sutikau pereiti iš "Lazio" į "Milan". Bet aš noriu aiškiai pareikšti, kad niekas nebuvo sutarta. Buvo keletas komentarų neva iš mano agento, sakančių, kad susitariau su klubu ir kitą sezoną žaisiu už "Milan", bet tai yra netiesa. Manau žmonės pridėjo prie dviejų du ir gavo penkis."

Tačiau Olandijos rinktinės gynėjas pripažino, kad jį domintų pasiūlymas žaisti Milane: "Aš jau anksčiau pareiškiau, kad sutikčiau žaisti viename Milano klubų. Mano karjeros metai jau eina į pabaigą, ir manau yra natūralu, kad noriu žaisti už didelį klubą, kuris turi ambicijų laimėti titulus Italijoje ir Europoje."

"Norėčiau laimėti daugiau medalių prieš baigdamas karjerą.", - tęsė Stamas. "Bet ar paliksiu "Lazio" dar visiškai neaišku. Aišku "Milan" ką tik tapo čempionais, ir, beabejo, klubas bandys pasistiprinti kitam sezonui. Bet dar kartą sakau - niekas nebuvo sutarta ir šie komentarai priskirti mano agentui atėjo ne iš mano stovyklos."
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos