Stebuklą sukūręs "Hamburger" liko "Bundesliga" pirmenybėse (FOTO)

Pirmadienį Vokietijoje buvo sužaistos lemiamos rungtynės kovoje dėl vietos kitą sezoną žaisti "Bundesliga" pirmenybėse.

"Hamburger" šį sezoną liko 16-oje vietoje, todėl jiems teko varžytis su antroje Vokietijos lygoje trečią vietą užėmusia "Karlsruher" ekipa. Pirmasis susitikimas baigėsi rezultatu 1-1, todėl iki pat šiandien buvo likusi intriga.

Atrodė, kad 78-ąją minutę "Karlsruher" saugas R.Yabo pelnė lemtingą šių rungtynių įvartį, tačiau išvykoje žaidęs "Hamburger" rungtynių pabaigoje sukūrė stebuklą ir per pridėtą teisėjo laiką iškovojo lygiąsias bei pratęsimą.

Jame sėkmė ir toliau šypsojosi "Bundesliga" atstovui, kuris 115-ąją minutę pelnė svarbiausią sezono įvartį. Jo autoriumi tapo N.Mulleris. Įdomu tai, kad šeimininkai pratęsimo pabaigoje dar galėjo atgaivinti intrigą, tačiau R.Henningso koja sudrebėjo ir 120-ąją minutę jis nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Karlsruher" 1 - 2 "Hamburger"

(Pirmas mačas: 1-1, galutinis rezultatas: 2-3)

78' [1 - 0] R.Yabo

90' [1 - 1] M.Diaz

115' [1 - 2] N.Muller

120' R.Hennings ("Karlsruher") nerealizavo 11m. baudinio