Stebuklą sukūręs "Hamburger" liko "Bundesliga" pirmenybėse (FOTO)

Pirmadienį Vokietijoje buvo sužaistos lemiamos rungtynės kovoje dėl vietos kitą sezoną žaisti "Bundesliga" pirmenybėse.

"Hamburger" šį sezoną liko 16-oje vietoje, todėl jiems teko varžytis su antroje Vokietijos lygoje trečią vietą užėmusia "Karlsruher" ekipa. Pirmasis susitikimas baigėsi rezultatu 1-1, todėl iki pat šiandien buvo likusi intriga.

Atrodė, kad 78-ąją minutę "Karlsruher" saugas R.Yabo pelnė lemtingą šių rungtynių įvartį, tačiau išvykoje žaidęs "Hamburger" rungtynių pabaigoje sukūrė stebuklą ir per pridėtą teisėjo laiką iškovojo lygiąsias bei pratęsimą.

Jame sėkmė ir toliau šypsojosi "Bundesliga" atstovui, kuris 115-ąją minutę pelnė svarbiausią sezono įvartį. Jo autoriumi tapo N.Mulleris. Įdomu tai, kad šeimininkai pratęsimo pabaigoje dar galėjo atgaivinti intrigą, tačiau R.Henningso koja sudrebėjo ir 120-ąją minutę jis nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Karlsruher" 1 - 2 "Hamburger"

(Pirmas mačas: 1-1, galutinis rezultatas: 2-3)

78' [1 - 0] R.Yabo

90' [1 - 1] M.Diaz

115' [1 - 2] N.Muller

120' R.Hennings ("Karlsruher") nerealizavo 11m. baudinio

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Storas

Bet, kad Hamburgerio sudetis nera bloga.

• +1
  • burakas

megstamiausia komanda Hamburgas , bet gaila kad paskutiniuose dvejuose sezonose vos vos issikapsto nuo iskritimo. taip ir buna, kai su pinigais nekazka

• +7
  • Man utd

• -3
  • ,
    joo

Kova del relegation idomesne nei del pirmos vietos.

Kaip ir anglijoj. Ar italijoj. Ar ispanijoj.

• EFGrybauja

negalejo atimti imusus pendeli vietos is Hamburgo. Tada butu reikeje dar viena Karlsrurer imust

• -1
  • Šaunuoliai

Hamburge šiandien alus liesis laisvai 😀

• +7
  • dzeris

Ar čia irgi galiojo pratęsimą žaidžiant, bent jau mano nuomone, nesamoninga išvykos įvarčių taisyklė? Jei taip tai pendelio būtų neužtekę šeimininkams. Aš galvoju, jog pratęsimas yra atskira dalis ir jeigu sužaidei identiškais rezultatais tiek namie tiek išvykoje žaidžiant po 90 tai įmušus po lygiai ir pratęsimo metu reiktų išsiaiškinti loterijoje, nes čia yra kitas pusvalandis. 😃

• +16
  • Bek grc!

Dzeri, tave tuoj Tomas pagaus!

• -2
  • dzeris

Jei pagaus tai jam teisėjas parodys geltoną kortelę, o jei dar ir suvalgyt kesinsit - iš aikštės pašalins 😃)))