Stebuklus su „Džiugu“ kuriantis A. Lipskis – geriausias kovo mėnesio A lygos treneris © alyga.lt nuotr.

„TOPsport A lygos“ pirmasis kovų mėnuo sensacingai sėkmingai susiklostė Telšių „Džiugui“ – Žemaitijos komanda turnyro lentelėje žengia pirma.

Fantastiškas startas, nepraleidus nė vieno įvarčio, ir trys pergalės įprasmino prie „Džiugo“ vairo debiutavusio stratego Andriaus Lipskio darbą. Čempionato komentatoriai ir tinklalaidžių vedėjai vienbalsiai skyrė telšiškiui geriausio kovo mėnesio trenerio įvertinimą.

Telšių klubas per pirmąsias penkerias rungtynes iškovojo tris pergales ir porą sykių sužaidė lygiosiomis bei su 11 taškų yra išsiveržęs į priekį.

„Kovo mėnesį vertiname labai gerai, pavyko laimėti, pavyko išsaugoti „sausus“ vartus.  Įgyvendinti kas buvo suplanuota tikrai nepavyko, nes neturėjome pilnos sudėties dėl traumų, bet tikrai esame patenkinti visų žaidėjų požiūriu į darbą, darbo etiką ir maksimalizmą. 

Tokią sezono pradžią lėmė teisinga, atidi žaidėjų selekcija. Visų klubo darbuotojų indėlis ir fanų palaikymas mums padėjo ir pridėjo taškų kovo mėnesio lentelėje“, – pasakojo A. Lipskis.

Artėjantį šeštadienį, balandžio 6 dieną, džiugiečiai namuose susigrums su 2-oje turnyro lentelės vietoje žengiančiais Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais.