"Stoke" sutiko parduoti X. Shaqiri "Liverpool" klubui

"Liverpool" jau netrukus paskelbs apie dar vieną naujoką - "raudonieji" pasiekė susitarimą dėl Xherdano Shaqiri įsigijimo.

Pasak "Sky Sports" šaltinių, "Stoke City" už 26-erių metų futbolininką priėmė 13,5 mln. svarų sterlingų pasiūlymą. Pats šveicaras jau šiandien atliks medicininį patikrinimą Čempionų lygos finalininkų klube.

X. Shaqiri permainų savo karjeroje buvo priverstas imtis po to, kai "puodžiai" pasitraukė iš "Premier" lygos.

Buvo kalbų, kad dėl jo varžysis "Manchester United" klubas, tačiau jie į kovą nestojo - "Liverpool" netrukus pasipildys patirties aukščiausiame lygyje sukaupusiu krašto puolėju.

X. Shaqiri, kuris praeityje yra vilkėjęs ir tokių klubų marškinėlius kaip "Bayern" bei "Inter", "Stoke" gretose per sužaistas 92 rungtynes įmušė 15 įvarčių.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">BREAKING: Xherdan Shaqiri to have Liverpool medical today after Stoke accept bid of £13.5m - Sky sources. <a href="https://twitter.com/hashtag/SSN?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#SSN</a> <a href="https://t.co/u0TyHFuplL">pic.twitter.com/u0TyHFuplL</a></p>&mdash; Sky Sports News (@SkySportsNews) <a href="https://twitter.com/SkySportsNews/status/1017706248249200640?ref_src=twsrc%5Etfw">July 13, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė