Kai Fernando Morientesą (%p00930) šio sezono pradžioje Madrido "%c00003" klubas paskolino "%c00036" ekipai, net ir patys optimistiškiausi iš daugybės šio puolėjo fanų nežinojo, kaip viskas pasisuks šio žaidėjo karjeroje.

Tačiau ispanų puolėjas "Stade Louis II" stadione pasirodė tiesiog nuostabiai, ir tai tikrai nebuvo joks siurprizas. Šiaip ar taip, kad šis žaidėjas yra velniškai gamtos apdovonta įvarčių mašina suabejoti galėjo tik keletas. Kita vertus, jei jis būtų žinojęs, jog taps Madrido klubo sezono Europoje pabaigimo priežastimi, galbūt į Monaką net nebūtų kojos kėlęs.

Keisti jausmai

Abejose rungtynėse įmušdamas po įvartį Morientesas padėjo Monako ekipai netikėtai nugalėti "Real" klubą ir patekti į UEFA Čempionų lygos pusfinalį. Morientesas teigia esąs patenkintas savo forma Prancūzijoje, tačiau pripažįsta, jog būdamas mirtino smūgio viso Madrido svajonėms Čempionų lygoje priežastimi, jaučiasi savitai bei keistai.

"Esu patenkintas "Monaco" pergale, žinoma, nes aš stengiuosi daryti tai, kas Monakui būtų geriausia", - teigė žaidėjas. "Tačiau aš turiu daug draugų Madride, kuriems dabar turėtų būti labai sunkus periodas. Jausmai tokie, kad nors imk ir persiplėšk, tačiau stengiuosi apie tai negalvoti ir mėgautis šiuo itin Monakui svarbiu įvykiu".

Tačiau žaidėjas pripažįsta, jog nugalėti Mardią tikra garbė. "Žaidėmė su tikriausiai geriausia Europos komanda ir mums ši pergalė reiškia svajonės išsipldymą. Tai garbė", - teigia Morientesas.

Sensacinga pergalė

Pralaimėje 4-2 pirmose ketvirtfinalio rungtynėse Monako žaidėjai nustebino visą futbolo pasaulį lemiamose varžybose nesunkiai 3-1 įveikę Madrido klubą. Tačiau pats futbolininkas tikima, jog pergalė buvo sunki.

"Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, tai buvo lengvos varžybos, ypač žvelgiant į viską iš kitos aikštės pusės", - teigia Morientesas. "Mes laimėjom dėka nuostabaus visos komandos žaidimo. Daabr esame tarp 4 stipriausių Europos klubų. Mes to nusipelnėm".

Laukia "angliškai-rusiškas" išbandymas

Netrukus Morentesas galbūt galės sakyti, jog jie yra tarp dviejų geriausių, jei tik pusfinalyje pavyks įveikti Londono "%c00042" klubą. "Jie labai stipri komanda", - teigia Morientesas. "Turi gerus puolėjus. Jie stengsis, kad mums būtų kuo sunkiau, mes stengsimės žaisti savo žaidimą. Laikas viską parodys".

Tačiau nugalėdami Madrido klubą Monako žaiėjai įrodė, jog Europos superklubai nėra neįveikiami. "Kartais taip atsitinka", - teigia puolėjas. "Ne visuomet taip nutinka, tačiau "Monaco" šių metu Čempionų lygoje pateikė didelę staigmeną. Paprastai turtingesni klubai mažesnius, tokius kaip "Monaco", palieka už borto".

Ateitis priklauso ne nuo manęs

Paklaustas apie tolimesnius planus, t.y. apie klubą, Morientesas teigę, jog dar šiek tiek užsibus Monake. "Čia dar būsiu bent 2 mėnesius. Po to - nežinau, tai jau ne nuo manęs priklauso. Tai priklauso nuo Madrido. Tai priklauso nuo keleto vis dar nelabai aiškių dalykų. Tiesiog palaukime sezono pabaigos, o tuomet jau galėsime diskutuoti".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos