Kai Seanas Wright-Phillipsas (%p02311) buvo 16-os, "Nottingham Forrest" jį atleido, mat jis, kaip teigiama, futbolui buvo per mažas. Tačiau 1.67 metrų dešinysis saugas paklausė savo tėčio, buvusio Londono "%c00041" puolėjo Iano Wrighto, patarimo ir nusprendė savo gyvenimo svajonės neatsisakyti.

Pasitikėjimas savimi

"Jis man patarė nepaleisti šio sporto ir sakė, jog turiu savimi tikėti", - teigia Wright-Phillipsas. Kaip tik tai šis žaidėjas ir darė, o jo entuziastingas, veiksmu paremtas žaidimo stilius greitai patraukė "%c00054" jaunimo skautų dėmesį. Jau nuo tada Wright-Phillipsas tapo reguliariu klubo žaidėju, o 2003/04 metų sezone jo karjera klube pasiekė aukščiausią tašką - Wright-Phillipsas buvo išrinktas klubo metų žaidėju.

Stulbinantis debiutas

Žaidėjas čia nesustojo. Prieš pat Europos čempionatą žaidėjas buvo pakviestas draugiškoms rungtynėms, tačiau nerungtyniavo. Tikrasis žaidėjo debiutas rinktinėje įvyko praėjusį trečiadienį rungtynėse su Ukraina. Į aikštę Wright-Phillipsas įžengė 53 minutę, o mažiau nei po 20 minučių po įspūdingo solo prasiveržimo įmušė fantastišką įvartį, užtvirtinusį anglų pergalę rezultatu 3-0.

Tėtis turėtų didžiuotis

"Man tikrai patiko rungtyniauti, ypač įvartis", - teigia Wright-Phillipsas. "Prisimenu, perėmiau kamuolį, pasižiūrėjau į %p02214, tačiau jis buvo uždengtas. Taigi aš supratau, jog esu vienas prieš vieną ir veržiausi. Prasiveržiau ir mušiau į kraštą ir, laimei, pataikiau į vartus. Man tai buvo įspūdinga akimirka, manau, kad mano tėtis manimi tikrai didžiavosi.

Periimtas talentas

Wright-Phillipso tėtis Ianas, per 33 rungtynes su Anglijos rintkinę pats įmušęs 9 įvarčius, varžybas su Ukraina stebėjo iš žiūrovų tribūnų ir, nieko keista, jog po sūnaus įvarčio labai susijaudino. Tik prasidėjus Wright-Phillipso karjerai, vienas sporto komentatorius pažymėjo, jog jaunuolis paveldėjo savo talentą iš tėvo. Tačiau tai neįmanoma, mat Ianas Wrightas įsūnijo Wright-Phillipsą, kai šiam tebuvo 18 mėnesių. Tačiau jei genai vis tik ne tie patys, talentas bei gabumai - galbūt.

Puikaus elgesio pavyzdys

Mokydamas sūnų pasitikėjimo savimi, Ianas Wrightas metų metus skiepijo jam gerus įpročius bei gerą būdą. Wrightas-Phillipsas prisimena, kaip su savo broliu Bradley turėdavo tam tikrą kartų skaičių spardyti kamuolį į vartus, kol būdavo įleidžiami į namus. Su savo tėvu Wright-Phillipsas bendrauja kasdien ir tvirtina, jog tėvas - puikaus elgesio pavyzdys.

Naujas kontraktas

"Premier" lygoje Wright-Phillipsas debiutavo 1999/00 sezone, atstovaudamas "Man City" ekipai. Tuomet aikštėje jis pasirodė keturis kartus. Nuo tada jis lygoje žaidė apie 100 mačų, ir nors buvo siejamas su tokiais klubais, kaip "%c00045" ar "%c00052", visiškai neseniai su Mančesterio klubu pasirašė naują 4 metų kontraktą.

Treneris patenkintas

Nors vienas iš silpnesnių Wright-Phillipso žaidimo aspektų yra kamuolio skersavimas (tą pripažįsta ir pats žaidėjas), šis žaidėjas turi ir daugiau stipriųjų pusių, susigretinančių su Davido Beckhamo, rungtyniaujančio jo pozicijoje, perdavimais: "Seanas Wright-Phillipso tempas nuostabus, jo gera technika, jis apskritai labai teigiamas, pozityvus", - teigia Anglijos treneris Svenas Goranas Erikssonas. "Esu labai patenkintas, kad jo debiutas taip pavyko. Apie tai svajoja kiekvienas moksleivis. Jis įmušė gražų įvartį. Manau, kad jo tėvas buvo taip pat labai laimingas".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos