Studentų lygoje vicečempionai startavo nesėkme prieš KTU © JumpStory nuotr.

Antrose pirmojo Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynėse Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai 1:2 nusileido Kauno technologijos universiteto rinktinei. Pergalingą įvartį kauniečiai pelnė paskutinę pagrindinio žaidimo laiko minutę.

Dvikova prasidėjo Giedriaus Barevičiaus auklėtinių klaida ir greitu KTU senbuvio Arvydo Miklovio įvarčiu.

Vilniečiai nepasimetė ir iniciatyvą visiškai perėmė į savo rankas. Didžiulė ir žaidybinė persvara labai gerų progų sukurti nepadėjo, tačiau išlyginamasis įvartis atrodė artimesnis nei KTU skirtumo padvigubinimas. Besibaigiant kėliniui, po gražios atakos ir įžaisto kamuolio, rezultatą išlygino Aleksas Okolovič.

Po pertraukos žaidimas beveik nepasikeitė. Ir toliau komandos darė daug broko, ir toliau žaidimo kontrolė priklausė Vilniaus TECH atstovams.

Artėjant dvikovai į pabaigą, žaidimas tapo gerokai atviresnis. G.Barevičiaus komanda kontroliavo kamuolį, KTU savųjų šansų ieškojo kontratakose. 90 minutę tokio šanso kaip tik ir sulaukė – tolimas perdavimas, pirmą smūgį Ronaldas Grižas atrėmė, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubęs Justas Kudirka pelnė pergalingą įvartį.

„Laimėjome, bet sužavėtas žaidimu tikrai nesu. Per visas rungtynes taip ir nesugebėjome ilgiau kontroliuoti kamuolio. Su juo žaidė varžovai, o mes juos bandėme pasigauti kontratakose. Taip ir gavosi, kad pačioje pradžioje varžovai suklydo, vėliau suklydo ir pabaigoje.

Reziumuojant, dar trūksta daug – tiek treniruočių, tiek žaidėjų, o ypač... gero žaidimo (šypsosi). Per daug chaoso. Pasisekė tik tiek, kad valios ir pastangų dėka pavyko pelnyti įvarčius“, – sakė KTU treneris Gintaras Grigonis.

„Nežaidėme gerai, bet pralaimėti nenusipelnėme. Apmaudu, kad rungtynėse buvo tiek broko, kuris sutrukdė situaciją susitvarkyti žymiai anksčiau nei į mūsų vartus krito antrasis įvartis. Tikrai apmaudu“, – konstatavo G. Barevičius.