"Stumbras" nepralaužė "Wigry" gynybinių užtvarų

Trečiadienį Kaune Suvalkų „Wigry" komandą priėmęs „Stumbras" sužaidė ketvirtąsias kontrolines rungtynes prieš artėjantį sezoną. Tai buvo jau antrosios lygiosiomis sužaistos varžybos, kuriose nei kauniečiams, nei varžovams nepavyko pelnyti įvarčių - 0:0.

Pirmojo kėlinio pradžioje daugiau prie varžovų vartų laiko praleisdavo Suvalkų žaidėjai, sukūrę tris itin pavojingas situacijas, kuomet kartą jų smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų, kartą atsimušė į kairįjį vartų virpstą, o sykį komandą nuo praleisto įvarčio gelbėjo vartininkas A.Sikorskis. Tuo tarpu Kauno komandos atakų smaigalyje dažnai atsidurdavo praėjusio sezono atakų lyderis A.Rimkevičius, tačiau varžovai sėkmingai atkirsdavo jį nuo kamuolio.

Kėliniui einant į pabaigą, grubiai prasižengus lenkų futbolininkui, A. Rimkevičius patyrė rankos traumą, dėl kurios jis buvo priverstas palikti aikštę. Dar prieš šį nelemtą epizodą, neblogą progą pasižymėti turėjo E.Skripkinas, tačiau jos išnaudoti nepavyko.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu E.Skripkino smūgiu, kurį sėkmingai atrėmė varžovų vartininkas. Progą sukurti pavojingą situaciją baudos aikštelėje turėjo N.Valskis, tačiau jam nepavyko suvaldyti kamuolio. Nuo pat varžybų pradžios padiktuotas ganėtinai agresyvus lenkų žaidimas vyravo ir antroje rungtynių pusėje.

Kėliniui įsibėgėjus, abiejų komandų žaidimo tempas sumažėjo, veiksmas persikėlė į aikštės vidurį, komandoms mėginant demonstruoti labiau pozicinį žaidimą. Tačiau nei vienas įvartis šiose varžybose taip ir nebuvo pelnytas.

Komandos treneris D. Gvildys aikštelėje išbandė net 21 žaidėją.

Startinėje sudėtyje varžybas pradėjo: A. Sikorskiy, T. Snapkauskas, M. Dapkus, M. Eiza, K. Upstas, E. Skripkinas, R. Sadauskas, pirmąsias rungtynes pasirengimo cikle sužaidę A. Rimkevičius ir N. Mačiulis bei komandos peržiūroje dalyvaujantis saugas N. Valskis. Po keitimo aikštėje pasirodė A. Bareikis, I. Prieskenis, G. Kvedaras, M. Varanauskas, D. Stradalovas, R. Blaževičius, V. Armanavičius, L. Pupšys, L. Jurevičius ir E. Pečiulis.

Po rungtynių atlikus tyrimus, paaiškėjo, kad A.Rimkevičiaus trauma nėra rimta - jam diagnozuotas rankos sumušimas.

Kitas kontrolinis mačas „Stumbro" laukia lygiai po savaitės, vasario 11 d., su Talino „Levadia".