„Stumbras“ sutriuškino svarbioms kovoms besiruošiantį jaunimą

Kauno „Stumbro“ futbolininkai šeštadienį Palangoje žaidė draugiškas rungtynes su čia stovyklaujančia Lietuvos U-17 rinktine ir iškovojo pergalę rezultatu 3:0 (2:0). Dublį atliko Cristianas Alexas, kartą pasižymėjo Klaudijus Upstas.

Ne pačios stipriausios sudėties į pajūrį atvykę kauniečiai į priekį išsiveržė 20-ąją minutę, kai po Eriko Skripkino perdavimo iš arti pasižymėjo C. Alexas (1:0). Akimirką prieš tai į virpstą pataikė Oumaras Sissoko, o neilgai trukus į konstrukciją smūgiavo ir C. Alexas.

33-iąją minutę rezultatas išaugo iki 2:0. Idealų perdavimą prieš pat vartus buvusiam K. Upstui atliko O. Sissoko, o saugui beliko kyštelėti koją ir nukreipti kamuolį į tuščius vartus.

Trečiasis rungtynių įvartis krito 67-ąją minutę. Vienas prieš vartininką po E. Skripkino perdavimo atsidūręs C. Alexas tinkamai įvertino situaciją ir kamuolį techniškai permetė per vartų sargą.

Tiesa, rungtynės kauniečiams tikrai nebuvo lengvos. Jaunieji Vytauto Vaškūno auklėtiniai aikštėje kovojo pagirtinai ir patys turėjo ne vieną puikią progą pasižymėti, tačiau jiems arba pritrūkdavo tikslumo, arba su savo užduotimis susitvarkydavo „Stumbro“ vartininkai, vartus gynę po vieną kėlinį.

„Stumbras“: I. Driomovas, A. Muto, R. Sadauskas, L. Artimavičius, P. Kotovas, M. Jermakovas, M. Radžiukynas, E. Skripkinas, C. Alexas, K. Upstas, O. Sissoko.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė: E. Alexandrow-Ridley, V. Žemaitis, M. Dapkus, V. Armalas.