„Stumbro“ duetas debiutavo „Bordeaux“ klube

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo jaunieji lietuviai Donatas Konikas ir Vilius Armalas sėkmingai debiutavo Prancūzijos aukščiausios lygos „Bordeaux“ klubo dublerių komandoje. 

Savaitgalį draugiškose rungtynėse „Bordeaux B“ susitiko su žemesnės lygos „Stade Bordelais“ ekipa ir sužaidė lygiosiomis 0:0. Abu Kauno „Stumbrui“ priklausantys žaidėjai aikštėje praleido visą antrąjį kėlinį ir sulaukė pagyrų iš komandos trenerio.

„Su mūsų komanda jie treniruojasi savaitę ir niekada nėra lengva, kai esi užsienietis bei nemoki kalbos, tačiau jie greitai apsiprato ir šiose rungtynėse pademonstravo gerą futbolo supratimą. Jie sužaidė labai gerai. Puolėjas sukūrė progų, gerai žaidė su kamuoliu“, – formationgirondins.fr kalbėjo Philippe‘as Lucas, kuris pats yra rungtyniavęs 1996 m. UEFA taurės finale.

„Vidurio saugo pozicijoje rungtyniavęs V. Armalas darbavosi puikiai – buvo aktyvus ir priėmė protingus sprendimus, nepaisant patyrusių varžovų atakuojančių futbolininkų“, – formationgirondins.fr liaupsino jaunąjį lietuvį.

Peržiūroje Prancūzijoje abu lietuviai praleis dar beveik dvi savaites, per kurias jų laukia ir daugiau rungtynių.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos